Anasayfa / Dünya / Zeminler Kaplaması İçin Ayrıcalıklı Hizmetler

Zeminler Kaplaması İçin Ayrıcalıklı Hizmetler

Bazı işletmelerde yer zeminlerinin kaliteli ve gösterişli olması çok önemlidir. Bir işletmelerde ilk göze çarpan görüntü ve temizliktir. Yer zeminleri konusunda titiz çalışmaları ile hizmet veren bilgiliinsaat.com müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş olan köklü ve kaliteli bir firmadır. Firmanın ayrıcalıklı hizmetleri içinde bulunan akrilik zemin kaplama, epdm zemin kaplama, epoksi zemin kaplama ve poliüretan zemin kaplama işleri öne çıkan hizmetleri arasında bulunur. Firma tüm kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermektedir.

Zemin Özelliğine Göre Kaplama Hizmetleri

Firma; Hastane, ilaç firması ve depoları gibi fazla ayak trafiğinin yaşandığı yerlerde toz kalkmasını önleyici zeminler üretir. Bu zeminlere epoksi zemin kaplama adı verilir ve bakteri barındırmayan, kolay temizlenen yer zeminleridir. Parklarda ve koşu yollarında kullanılan zemin kaplama hizmeti ise epdm zemin kaplama hizmetidir. Bu kaplama işindeki özellik herhangi bir düşme durumunda yer zemininin düşen kişiye zarar vermeyecek şekilde üretilmiş olmasıdır.

Spor Salonlarına Verilen Hizmetler

Firmanın bir diğer hizmeti de kötü hava şartları sonucunda zarar görmeyecek maddeden üretilmiş olan akrilik zemin kaplama hizmetidir. Bu hizmet genellikle yürüyüş yollarına, sitelerin içinde bulunan spor tesislerine, üniversite bahçelerine uygulanmaktadır. Yıllarca sorunsuz kullanım sağlanabilen zemin kaplama hizmetidir. Firma üretici firma olma özelliği sayesinde titiz ve sorunsuz işler çıkarır. Firma tüm hizmetlerini internet sitesinde resimleri ile yayınlamaktadır. Yer zemini kaplama işleri ile ilgili bilgi almak ve kaliteli hizmetten yararlanmak için internet adresini inceleyiniz.

http://www.bilgiliinsaat.com/

Hakkında bazkriz

Check Also

Trump’ın skandal kararında ‘bomba’ çıktı!

Amerikan New York Times gazetesinin haberine göre, Trump yönetimi,  Kongreye bu hafta Suudi Arabistan ve …

Bir cevap yazın