YAŞAM ALANLARINIZI DUVAR KAĞITLARI İLE RENKLENDİRİN « Haberkulis.org

SON DAKİKA

YAŞAM ALANLARINIZI DUVAR KAĞITLARI İLE RENKLENDİRİN

Bu haber 31 Mart 2018 - 11:19 'de eklendi ve 10 kez görüntülendi.

Yaşadığımız mekânlar arasında dekorasyon,ev dekorasyonu konusunda oldukça önem taşımaktadır. Duvar kağıdı modellerimizle, yıllardır günümüzde ev ve iş yeri kullanımlarında mekanlarımıza şık ve zenginlik katmaktadır.
Yeni model duvar kağıtları teknolojilerinde Üretilen modelseçenekleri bulunmaktadır.ithal duvar kağıdı modelleri Yüzlerce yeni model ürün seçenekleri mevcuttur. silinebilir,vinil duvar kağıdı, ve yüzeyi Kabartmalı dokulu Non woven tabanlı Yüzeyi Boyanabilir duvar kağıdı seçenekler arasındadır.
Yeni teknoloji ürünlerle Türkiye’de aynı kalitede üretilen yerli duvar kağıdı,seçeneklerle duvar kağıdı seçenekleri çoğalmıştır. Duvar kağıtları’nın birden çok faydası vardır. Duvar boyasına nazaran yeni model tasarımlarla mekana sıcak ve şıklık sağlar mobilya ve aksesuar konbinilik ve bütünlük sağlar.
Duvar kağıdı eski yüzeyli duvar hata ve boya çiziklerinin kapanmasında yardımcı oluyor ısı ve ses yalıtımnda yardımcı olur. Çocuk odası duvar kağıdı modellerindede çok kullanılan ve tercih edilmektedir. Seçenekler arasında Taş desenli duvar kağıdı modellerde ortama doğallık sağlar,duvar kağıdı otel ve toplu konutlarda en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Saten alçısı sonrası zemin hazırlanmasına gerek duyulmadan doğrudan duvar kağıtları uygulaması yapılabilir. Eski yüzeyli boyalar ve boya yüzeyi tavan zemin duvarlarında mutlaka alçı ve tamiri astar geçiş boyası yapıldıkttan sonra duvar kağıdı uygulaması yapılabilir,es ki yüzeyli boya zeminlerde önerimizdir.  Mutlaka üzeri boyanabilir duvar kağıdı kullanılmasını tercih edilmelidir. Bozuk ve dalgalı boya zemini kavarcıklı yüzeylerde ucuz duvar kağıdı kullanılması tercih edilmez. Eski duvar boya yüzeylerin temizlenip gramajlı Non woven tabanlı kaliteli duvar kağıdı kullanılması öneriyoruz. Duvar kağıdı ustası uygulama döşemeleri de bir okadar önemlidir. Öncelikle duvar kağıdı yapıştırıcısı gıvamı ve 2 ek birleşim noktalarının üst üste gelmeyecek ve açık kalmayacak şekilde döşenir. Yüzeyinde oluşmuş duvar kağıt yapıştırıcısı’nın silinmesi ile uygulamaya başlanmalıdır. Cam tekstili duvar kaplaması da aynı şekilde uygulanmaktadır.