Bugün

Üç Kuruş 24.Bölüm Fragmanı

22 Nisan 2022 - 20:33
TAKİP ETTAKİP ET

Üç Kuruş dizisi 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kuruş'un 25 Nisan 2022 Pazartesi akşamı Show TV'de yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak? 


SHOW TV ekranlarında beğeniyle izlenen Üç Kuruş dizisinin yeni bölümü 25 Nisan Pazartesi akşamı saat 21.00 itibariyle izleyiciyle buluşacak olan 3 Kuruş'ta Kartal, Efe ve Çetin'in Baybars ve Kılıç'a karşı yapacağı yapacağı hamle merak konusu oldu. 

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç gibi ünlü oyuncularının yer aldığı Üç Kuruş bu hafta yayınlanacak mı?

ÜÇ KURUŞ 24. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?: Show TV ekranlarında büyük ilgiyle izlenen Üç Kuruş dizisinin 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanır yayınlanmaz BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ
 

ÜÇ KURUŞ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Bütün aile Neriman’ın kaybıyla büyük bir sarsıntı yaşar.

Baybars, Neriman’ı öldüren Kılıç’a sevdiği kadının tek hatırası olan Çetin’i geri getirme görevi verir. Kılıç, Çetin’i ararken Efe’yle karşılaşır ve ikili arasında ölümüne bir düello başlar. Kartal bu süreçte ailesini korumaya çalışırken Kılıç, Kartal’ın hesap etmediği bir adım atacaktır

ÜÇ KURUŞ'UN KONUSU NE?Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı'nın koruyucusu konumundaki mafya lideri Kartal ile organize büronun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe'nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.