Bugün

Teşkilat 44.Bölüm Fragmanı Ceren Öldü mü?

21 Nisan 2022 - 22:43
TAKİP ETTAKİP ET

Teşkilat dizisi 44. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Teşkilat'ın 24 Nisan 2022 Pazar akşamı TRT 1'de bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak?  Peki Teşkilat'ın son bölümünü YouTube, TRT 1, Puhu TV, Netflix üzerinden tek part izleme

TRT 1 ekranlarının fenomen reyting rekortmeni Teşkilat dizisinin 44. yeni bölümü 24  Nisan Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak olan Teşkilat dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman saat kaçta? YouTube, TRT 1, Puhu TV, Netflix tek part son bölüm izleme linki haberimizde.

Başrollerinde Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Teşkilat bu hafta yayınlanacak mı?

Teşkilat 44.yeni bölüm fragmanı yayınladı mı?: TRT 1'in sevilen dizisi Teşkilat'ın 44.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanını BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Teşkilat son bölüm tek part izleme: TRT'nin yeni dizisi Teşkilatı Puhu TV ve Netflix yayınlamamaktadır. TRT ve YouTube'den tek parça halinde izlemek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

TRT1'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

YOUTUBE'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN 

TEŞKİLAT YENİ BÖLÜM ÖZETİ 

Serdar, Lucas’tan babasının yaşadığını öğrenmiştir. Tüm hayatı ve tüm geçmişi bir anda tuzla buz olur. Ekip, Lucas hamlesinden sonra Serdar’ı korumak için elinden geleni yapar ancak Alman istihbaratı çoktan Serdar’ın peşine düşmüştür.

Diğer yanda Şirket, Yıldırım üzerinden uzun zamandır üzerinde çalıştığı Türk savunma sistemlerine karşı planladığı büyük planını devreye sokar. Bu planla ilgili istihbarat alıp derhal harekete geçen ekip, hiç beklemedikleri bir kişiden gelen yardımı alır. Bu yardım başta Halit olmak üzere tüm ekibi sarsacak olayları tetikleyicisi olacaktır.

Teşkilat'ın konusu ne: Bazı kahramanlar vardır; devlet onlarla yaşar, isimleri tarihe gömülür… Ölmeden önce ölenlerin hikayesi Teşkilat, ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken zorlu bir görevi kabul ederek, kelimenin tam anlamıyla “yer altına” inen yedi vatan sevdalısının mücadelesini, fedakarlıklarını, adanmışlıklarını ekrana getirecek. Teşkilat her pazar TRT 1'de! 

Teşkilat'ın Oyuncu kadrosunda kimler var?Çağlar Ertuğrul Deniz Baysal Yurtçu Mesut Akusta Ezgi Eyüboğlu Ezgi Şenler Mehmet Usta Tuncer Salman Nihat Altınkaya Serdar Yeğin