Bugün

Survivor Batuhan'ın Ayşe Aslanpay'ı dövdüğünü itiraf ettiği videosu ifşa oldu

Aşk-ı Memnu dizisinin küçük Bülent'i olarak tanıdığımız Batuhan Karacakaya'nın adı darp iddialarına karıştı. Eski sevgilisi Ayşe Aslan beni darp etti deyip görüntüleri yayınladı. İşte o video

29 Mart 2023 - 15:46
TAKİP ETTAKİP ET

Geçtiğimiz yıl Survivor kadrosuna katılan ve 3. olan Batuhan Karacakaya ile 6 aydır beraber olduğu Ayşe Aslanpay, şiddet gördüğünü iddia etti. Aslanpay, Karacakaya'nın şiddeti kabul ettiğini söylediği bir videoyu paylaştı. Bunun üzerine Karacakaya, şikayette bulunduğunu belirterek “artık gereği yapılması için tüm başvurularımı ilgili birimlere yapmış bulunmaktayım” dedi.

KARACAKAYA: SEVDİĞİM KADINA ZARAR VERDİM, PİŞMANIM

Karacakaya söz konusu videoda "Bugün 15 Şubat... Ben sevdiğim kadına Ayşe'ye zarar verdim. Bunun için çok pişmanım. Konu her ne olursa olsun tartışmanın boyutu her ne olursa olsun bana bir şey yapılsa bile ben sevdiğim kadına zarar verdim. Bugünden itibaren Ayşe'nin benimle alakalı herhangi bir fiziksel hasarla alakalı bir konusu olduğunda beni bu videoyla yargılatabilir. Benim videomu da her yere yayabilir. Benim kendimi savunmaya tek bir kelimem dahi olmayacak. Böyle bir şeyin bir daha yaşanmayacağına yemin ederim. Ayşe benim sevdiğim bir kadın" ifadelerini kullanıyor.