Bugün

Kuruluş Osman 92.Bölüm Fragmanı

20 Nisan 2022 - 23:36
TAKİP ETTAKİP ET
Kuruluş Osman 92.Bölüm Fragmanı neden yayınlanmadı? Her bölümüyle sosyal medyayının en çok konuşulan dizilerinden birisi olan Kuruluş Osman'ın 92.bölüm fragmanı yayınlannmadı. Peki neden yayınlamadı 27 Nisan 2022 Çarşamba akşamı atv ekranlarında yayınlanacak olan 92. yeni bölümünde neler yaşanacak? YouTube'den HD izleme linki haberimizde

Osmanlı Devleti'nin kuruluş dönemini anlatan dizinin 20 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanan son bölümünde Osman Bey, oğullarını kurtarıp Bilecik kalesini feth edip İnegöl fethi için planlar yaparken Usta ve Koses'in karşı planlarını devreye sokar.

Başrollerinde Burak Özçivit, Didem Balçın ve Yıldız Çağrı Atiksoy gibi sevilen oyuncularının yer aldığı Kuruluş Osman bu hafta yayınlanacak mı?


KURULUŞ OSMAN 92. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?: ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman'ın 92.yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı? Fragmanı yayınlanınca BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.


YENİ BÖLÜM ÖZETİ


Osman Bey, oğulları Orhan ve Alaeddin'le Bitinya'da yeni dönem

Yıl 1299 olmuştur. Osman Bey'in oğulları Orhan ve Alaeddin iyice büyüyüp serpilmiştir. Bitinya'da kurulan yeni oyunlar Osman Bey'i nasıl bir yola sokacaktır? Bilecik Tekfuru Justinyanus ve Yarhisar Tekfuru Basileus, Bitinya'daki dengeleri değiştirmeye kararlıyken Osman Bey ise gözünü yıllar yılı fethi için uğraştığı İnegöl'e dikmiştir. Osman Bey'in bu uğurda ilk adımı ne olacaktır?

Osman Bey'in yeni düşmanları Bilecik Tekfuru Justinyanus ve Yarhisar Tekfuru Basileus

Osman Bey'i büyük bir tehlike olarak gören Yarhisar Tekfuru Basileus ve Bilecik Tekfuru Justinyanus akraba olacaktır. Justinyanus, Basileus'un üvey kızı Holofira'yla evlenecektir. Holofira'nın bu durumla baş etmek için bulduğu çare Kayı Obasını nasıl bir yola sürükleyecektir. Yıllardır aralarındaki savaşı mecburen bitirmiş olan Osman Bey ve İnegöl Tekfuru Nikola için barışı bitirecek ilk hamle kimden gelecektir?

Devlet olma vakti

Aradan geçen uzun zaman içerisinde Osman Bey'le dostluğunu pekiştirmiş olan Barkın'ın uyuttuğu düşmanlık Usta Arius'tan gelecek bir haberle uyanacaktır. Usta'nın yeni şeytani planı ne olacaktır? Osman Bey yıllar içinde büyümüş, devlet olma yolunda büyük adımlar atmıştır; fakat düşmanları da aynı ölçüde büyümüştür. Osman Bey'in düşmanlarına kurduğu tuzak ona İnegöl'ün kapılarını açabilecek midir?