Bugün

Gönül Dağı dizisi 84.bölüm fragmanı izle

Gönül Dağı dizisi 84. bölüm fragmanı yayınlandı. Gönül Dağı'nın 28 Ocak Cumartesi akşamı TRT 1'de yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak?

22 Ocak 2023 - 16:38
TAKİP ETTAKİP ET

Gönül Dağı 84.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlandı. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gönül Dağı dizisinin yeni bölümü 28 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu’nun başrolleri paylaştığı Gönül Dağı bu hafta yayınlanacak mı?

Gönül Dağı 84.Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?: Gönül Dağı 84. bölüm fragmanı yayınlandı.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Fezai'nin gizli sevdası ortaya çıkar. Acilen para bulması gerekmektedir. Fezai, Selami'ye gider ancak onda da para yoktur. İkili aralarına Ramazan'ı da katarak Fezai'nin Afyon'da yaşayan babasından para istemeye karar verirler. Fezai ihtiyacı olan parayı bulabilecek midir? Selma Öğretmen, burs sınavına girecek olan öğrencilerinin bir engel yüzünden sınava giremeyeceğini öğrenir. Öğrencilerinin sınava girebilmesi için mücadele eden Selma Öğretmen'in yardımına Taner ve Veysel koşar. Üçlü öğrencileri sınava yetiştirebilecek midir? Hüseyin ve Muammer, kasabalılara yaptıkları oyuna devam ederken kasabalıların ortaklaşa aldığı bir kararla karşılaşırlar. Kasabalılar iki kardeş için ne yapacaktır? Halime, hastaneye yatıp tedavi olmaya başlamıştır. Halime'nin tahlil sonuçlarını gören Kenan'ı zorlu bir süreç bekler. Halime'nin ameliyatı nasıl sonuçlanacaktır?