Bugün

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 28. Bölüm Fragmanı YouTube'de Full HD

18 Nisan 2022 - 23:54
TAKİP ETTAKİP ET
TRT 1 ekranlarında beğeniyle izlenen Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin 28. bölümü 21 Nisan Perşembe akşamı saat 21.00'da TRT'de yayınlanacak olan bölümde Paşa'nın vurduğu İlyas öldü mü merak konusu oldu. Peki İlyas öldü mü, 28.bölüm fragmanı yayınlandı mı? detaylar haberimizde

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve UlaşTunaAstepe gibi ünlü oyuncularının yer aldığı Barbaroslar Akdenizin Kılıcı bu hafta yayınlanacak mı?

BARBAROSLAR AKDENİZ'İN KILICI 28.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?: TRT'nin sevilen fenomen dizisi Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 28.bölüm fragmanı yayınlandı.  BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ
 

      SON BÖLÜM ÖZETİ
 
Piri Reis ve leventlerle beraber gizlice Modon’a giren Hızır Reis, Oruç’u öldürmeye hazırlanan Gabriel’i boynuna dayadığı kılıcıyla durdurmayı başarmıştı. Gabriel ölecek midir? Hızır, Baba Oruç ve Antuan’ı esirlikten kurtarmayı başarabilecek midir? Oruç’un öldürüleceğini bilmesine rağmen Şehzade Korkud’dan aldığı yardım filolarıyla Levitha Adası’nda bir bombardıman başlatan Mesih Paşa’yı kim, nasıl durduracaktır?
 
Meryem içlerindeki hainin Şahsenem olduğuna ilişkin şüphesini Hızır ile paylaşmıştı. Şahsenem, Hızır ile yakınlaşmasına engel olan Meryem’e nasıl zarar verecektir? Hızır ve leventlerinin Modon’a gideceğini öğrenen Şahbaz, bu bilgiyi Gabriel’e ulaştıracağı sırada Şahin ve askerleri tarafından engellenmişti. Gabriel ile ittifak kurduğu şüphesiyle mekanında esir alınan Şahbaz kurtulabilecek midir?

 Mesih Paşa’nın tuzağına düşerek posta geçen İlyas, sadakatsizlikle suçlanarak Hızır’dan büyük bir tokat yemişti. Hızır ile yolları tamamen ayrılan ve postu bırakmaya kalkarsa sürgün ya da idam edileceğini bilen İlyas’a şimdi ne olacaktır? Esma ile yaşadıkları tartışma sonunda araları açılan Meryem ve Isabel bu süreçte nasıl gerginlikler yaşayacaktır? Oruç geri döndüğünde postuna geçen kardeşiyle nasıl bir yüzleşme yaşayacak ve Mesih Paşa’ya ne yapacaktır?