Vajinismus Tedavisi « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Vajinismus Tedavisi

Kadınların cinsellikle ilgili korkuları vardır. Bu korku en başta ilk gece korkusudur. İlk gece ilişki yaşandıktan sonra bazı kadınlarda bu korku geçer. Bazı kadınlar için ise kabus devam eder.

Bu haber 26 Nisan 2018 - 13:28 'de eklendi ve 16 kez görüntülendi.

Kadınların cinsellikle ilgili korkuları vardır. Bu korku en başta ilk gece korkusudur. İlk gece ilişki yaşandıktan sonra bazı kadınlarda bu korku geçer. Bazı kadınlar için ise kabus devam eder. Kadınlar vajinismus nedir sorusunun cevabını bilmedikleri için bu kabusla yaşamaya çalışırlar.

Vajinismus Nedir? Tedavisi Var mıdır?

Vajinismus kadınların cinsel ilişkiden kaçması durumudur. İlişki için her durum müsait olsa da vajinismus olan kadınlar ilişki esnasında korku ve panik içinde kalarak tepki gösterirler. Bu durumu yaşamak istemezler. İstem dışı olarak bacaklarını kapatarak kaçmaya çalışırlar. Bu durumu paylaşacakları tek kişi eşleridir. Eş her ne kadar anlayışlı olsa da ileriki aşamalarda bu duruma tepki göstermesi kaçınılmaz olacaktır.

Bu sorunu yaşayan tüm kadınlar için ankaravajinismusdoktoru.com sitesi çözüm yolları sunuyor. Bu merkez vajinismus tedavisi ile ilgili tüm bilinmeyenleri açıklayarak sorun olmaktan çıkarıyor. Uzman jinekologlar sayesinde kimse ile paylaşılamayan bu sorun bir kaç tedavi aşaması sonrasında çözülüyor. Vajinismus görmezden gelinmesi mümkün olmayan bir rahatsızlıktır. Cinsel yaşam evliliğin temelidir. Uzman arayışlarınız için mutlaka https://www.ankaravajinismusdoktoru.com/ adresini ziyaret ediniz.