Anasayfa / Kadın / Ukrayna’da Eğitim İmkânı!

Ukrayna’da Eğitim İmkânı!

Türkiye eğitim sisteminin sık sık değişmesi gençlerin üniversiteye girmesini her geçen yıl daha da zorlaştırmaktadır. Bundan mütevellit anne ve babalar çocuklarının sınav stresine girmeksizin daha iyi bir öğrenim hayatı geçirmesinin seçeneklerini aramaktadır. Temelde bu fikirden doğan Ukrayna Eğitim, yurt dışında Eğitim görme imkanı sunan bir danışmanlık firmasıdır.

Hayata atılmanın ilk adımı olan üniversite adaylarına sınavsız girilen Ukrayna üniversiteleri ile nitelikli bir eğitim fırsatı sunan firma, hâlihazırda ergenlik problemleriyle boğuşan gençleri sınav stresinden uzak tutmaktadır. Sınav sisteminden kaynaklı endişe atakları olmadan adayları ayrıcalıklı eğitimle buluşturan Ukrayna Eğitim danışmanlığı, Ukrayna üniversiteleri ile YÖK tarafından denk görülen diplomalarıyla genç beyinlerin kendi ülkelerinde iş bulmasını kaçınılmaz kılıyor. Öğrenciler sınavsız Ukrayna üniversiteleri ile hem sınav stresinden hem de gelecek kaygısından kurtuluyor!

Ukrayna’da eğitim öğretim deneyimi imkânı doğuran Ukrayna Eğitimi danışmanlığı, genç bireylere Ukrayna’da sınavsız üniversite eğitimi sunmakla birlikte öğrencilerin barınacakları meskeni de kendi buluyor. Adayların öğrenci yurdu veya ev seçeneklerinden birini seçmesi doğrultusunda, danışmanlık barınma yerinin ayarlanma hizmeti de sağlıyor.

Firma Ukrayna’nın Hangi Kentlerinde Eğitim İmkânı Sağlıyor?

Ailelere gayet makul Ukrayna üniversite fiyatları sunan firmanın anlaşmalı olduğu üniversiteler şu şehirlerde yer almaktadır: Kiev, Lviv, Odessa, Harkow, Sumy.

www.ukraynaegitim.gen.tr

Hakkında bazkriz

Check Also

Ekrem İMAMOĞLU: 23 Haziran’dan sonra yine bir seferberlik dönemini başlatacağız

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, “İstanbul’u biz kazanacağız. 23 Haziran’dan sonra tekrar …

Bir cevap yazın