Üç Vakte Kadar « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Üç Vakte Kadar

Bu haber 19 Nisan 2019 - 12:10 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi.

 

Dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz kadar fal baktırabilmeniz artık mümkün. Vip Fal size 7/24 hizmet veriyor. En iyi fal sitesi olan Vip Fal’a üye olun ve sizde ücretsiz fal baktırın. Sitede size her gün en yeni astroloji haberlerini sunuyorlar. Üye olduğunuzda hesabınıza tanımlanan melek kartı ile her gün size özel olarak fal bakıyorlar. Ayrıca Vip Fal sitesinde konunda uzman falcılar su falı, tarot falı, kahve falı, aşk falı, isim analizi ve astroloji falı bakıyorlar. Kredi kartlarında kullandıkları güvenli sistem yardımıyla istediğiniz falcıya canlı olarak daha detaylı fal baktırabiliyorsunuz. Sitede asla robot yazılım kullanmıyorlar. Vip Fal, tablet ve mobil uyumlu bir sitedir. Bütün cihazlardan kolayla kullanım sağlanıyor. Kendi sektöründe bulunan birçok fal sitesinden açık ara farkla hizmet veren Vip Fal, fal yorumları konusunda uzman ve deneyimli bir falcı ekibi ile çalışıyor.

Vip Fal Gizlilik Politikası

Vip Fal sizlerden aldığı kişisel bilgileri hiçbir kurum ya da kuruluş ile paylaşmıyor. Aldığı bilgileri sadece fal bakmak ve falın sonucunu size bildirebilmek için kullanıyorlar. Sadece yasal mercilerin talep etmesi durumunda kişisel bilgileri paylaşabiliyorlar. Üyelerin kullandığı kart bilgilerini asla kaydetmiyorlar. Kullandıkları güvenli sistem ile internet dolandırıcılarına pabuç bırakmıyorlar.

Vip Fal’ın Hizmetleri

Siteye üye olduğunuz andan itibaren ücretsiz olarak fal baktırabilirsiniz. Robot yazılım kullanmadan canlı olarak fal yorumlarınızı yapıyorlar. Vip Fal size özel olarak falcılarına tarot falı (karar açılımı, ilişki açılım ve çeltik açılımı), kahve falı, aşk falı, astroloji falı (ilişki analizi, kişisel analiz ve yıldız falı), isim analizi (numaroloji ile isim analizi), rüya tabirleri ve dert ortağı falları baktırıyor.

Melek Kartı Nedir?

Melek kart Vip Fal’a özel bir uygulamadır. Siteye üye olan herkes bu uygulamayı kullanabiliyor. Üye olduktan sonra her gün 40 dan fazla kart arasından melek kartınızı seçin. O günkü ruh halinizi göz önünde bulundurarak fal analizinizi yapıyorlar. Kart seçimi yaptıktan sonra çok kısa bir süre içerisinde melek kartınızın yorumunu görebilirsiniz. Melek kartı gün içerisinde sadece bir defa kullandırıyorlar. Size tavsiyemiz eğer melek kartınızı beğenmediyseniz tekrar değiştirmeyin. Seçtiğiniz kart en doğru kart olacaktır.

Vip Falcılar

Sitede Fettullah Tanrıkulu, Falcı Hüliş, Melisa Nur, Kırmızı Sevim, Veolina, Medusa, Laverda,Defne, Asena, Mayam, Huzuurm, Falcı Hera, Falcı Poyraz, Perili Kız, Falcı Tuana, Sinsirella, Goncagül Ateş, Gerçek Aslı, Ruhsar, Demet, Buket Abla,Göz, Carolin, Toprak, Aylince, Atlas, İz, Falcı Mustafa, Alkandros, Hayalet Kalem, Falcı Nesli, Ebru Duru, Ceylan, Kral Falcı, Ali Turan, Falcı Eray, 3. Vakit, Raskolnikov, Araca, Başak Nurlu, Gece Kuşu, Falcı Lina, Zeynep Abla, Falcı Reis, Falcı Yuzarsif, Güneş Pamira, Yıldız Abla, Derviş, İstanbul Falcısı, Falcı Aşkın, Asu Gen, Beyoğlu Falcısı, Galipten Sesler, Falcı Nezihe, Meloş, Özlem Halı, İpek Yolu, Gazel Abla, Gül Kurusu, Hürrem Sultan, Aşk Adamı Eros, Papatya ve Kiraz Abla takma isimlerine sahip alanında uzman birçok falcı canlı olarak fal bakıyorlar.

Su Falı

Su falı, bakılan tüm fallar arasında en çok konsantrasyon isteyen faldır. Fal bakarım diyen her falcı su falına bakamaz. Vip Fal da olan uzman falcılar yetenekleri ve duru görüsü özellikleri ile size detaylı su falı bakıyorlar. Su falı için sakin sessiz ve kalabalık olmayan bir ortam gerekir. Faldan ne öğrenmek istiyorsanız açık bir şekilde belirtmeniz yeterli oluyor. Fal bakımı esnasında istediğiniz her ne ise sürekli niyet etmelisiniz. Sitede su falı baktırabilmek için önce falcı seçmeniz gerekiyor.

Ad, soyadı, mail adresi, yaşanılan şehir, doğum tarihi (gün/ay/yıl), cinsiyet, anne adı, ilişki durumu (ilişkisi var, ilişkisi yok, karmaşık, boşanmış, evli, ayrı yaşıyor), meslek, burç adı ve sorulacak 1 adet soru kısmını doldurmanız gerekiyor. Seçtiğiniz falcıya hayatınız ve geleceğiniz ile ilgili bilmek istediklerinizi yazınız. Sizin için sorduğunuz tüm sorulara en kıza zamanda cevap veriyorlar.

Kahve Falı

Siz keyif kahvenizi yudumlayın ve fal işini Vip Fal falcılarına bırakın. Kahveyi içtikten sonra 4 defa fincanın içini ve 1 defa tabak altını fotoğraflamanız yeterlidir. Dikkat edilmesi gerek husus ise çekilen fotoğrafların netliğidir. Çekilen fotoğrafları seçtiğiniz falcının linkine yükleyin. Ad, soyadı, mail adresi, yaşanılan şehir, doğum tarihi (gün/ay/yıl), cinsiyet, anne adı, ilişki durumu (ilişkisi var, ilişkisi yok, karmaşık, boşanmış, evli, ayrı yaşıyor), meslek, burç adı ve sorulacak 1 adet soru kısmını doldurmanız gerekiyor. Seçtiğiniz falcı, gönderdiğiniz resimleri özenle inceliyor ve verdiğiniz bilgiler ile harmanlayarak size en doğru falı en kısa zamanda gönderiyor.

Tarot Falı

Bilinen en eski fal türü olan tarot falını Vip Fal’ın uzman falcıları özenle bakıyorlar. 72 adet kart ve iki bölümden oluşan Tarot falında her kartın ayrı bir anlamı vardır. 56 adet kart küçük sır ve 22 adet kart büyük sır serisini meydana getirir. Tarot falında gizli olan birçok olay açığa çıkabilir. Site de tarot baktırırken öncelikle falcı seçin. Seçimi yaptıktan sonra açılan pencereden çeltik açılım, karar açılım ya da ilişki açılımı butonlarından birini tıklayın. Önünüze açılan kartlar içerisinden rastgele 13 kart belirleyin. Ad, soyad, mail adresi, yaşanılan şehir, doğum tarihi (gün/ay/yıl), cinsiyet, anne adı, ilişki durumu (ilişkisi var, ilişkisi yok, karmaşık, boşanmış, evli, ayrı yaşıyor), meslek, burç adı ve sorulacak 1 adet soru kısmını doğru bir şekilde doldurun ve arkanıza yaslanın. Vip Fal’ın uzman falcısı sizin için tarot falına bakıyor.

Astroloji Falı

Yıldızların sizin için neler söylediğini merak ediyorsanız Vip Fal’ın falcılarına kulak verin size anlatıyorlar. Astroloji falı baktıracaksanız öncelikle kişisel analiz, yıldız falı ve ilişki analizi yöntemlerinden hangisini istediğinize kara verin. Doğum tarihinizi gün/ay/yıl ve saat/dakika olarak ayrıntılı olarak verin. Sormak istediğiniz soruyu yazın. Ad, soyadı, e-mail, yaşanılan şehir, cinsiyet ilişki durumu (ilişkisi var, ilişkisi yok, karmaşık, boşanmış, evli, ayrı yaşıyor), burç ve anne adı bilgilerini doğru bir şekilde yazın. Seçtiğiniz uzman falcı sizin için falınızı yorumluyor.

Rüya Tabiri

Rüya gördünüz ve ne anlama geldiğini merak ediyorsunuz. Vip Fal sizin için yorumluyor. Seçtiğiniz falcıya rüyayı ne zaman gördüğünüzü ve rüya detaylarını anlatın. Ad, soyad, mail adresi, yaşanılan şehir, doğum tarihi (gün/ay/yıl), cinsiyet, anne adı, ilişki durumu (ilişkisi var, ilişkisi yok, karmaşık, boşanmış, evli, ayrı yaşıyor), meslek, burç adı bilgilerini doldurun ve beklemeye başlayın. Konusunda uzman falcı size en doğru yorumu yapacaktır.

İsim Analizi

İsminizin ne anlama geldiğini merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Seçilen uzman yorumcu, isim analizi ve numeroloji analizini sizin için yapıyor. Ad, soyadı, mail adresi, yaşanılan şehir, doğum tarihi (gün/ay/yıl), cinsiyet, anne adı, ilişki durumu (ilişkisi var, ilişkisi yok, karmaşık, boşanmış, evli, ayrı yaşıyor), meslek, burç adı ve sorulacak 1 adet soru kısmını eksiksiz doldurun. Arkanıza yaslanın isim analiziniz geliyor.

Sitede el falı, ayna falı, evlilik falı, vefk ilmi ve kurşun döktürme uygulamaları da bulunuyor.