totobo kasa bahis sitesi kirala protez saç
banner61

Bu markette para geçmiyor

banner62

Tokat’ın Niksar İlçesinde Belediye Bünyesinde İhtiyaçli Kimselerin Ücretsiz Olarak Alabileceği Giyim Market’te Şu Ana Kadar Üç Bin Aileye Ulaşıldı.

Bu markette para geçmiyor
banner63

Tokat’ın Niksar ilçesinde belediye bünyesinde ihtiyaçlı kimselerin ücretsiz olarak alabileceği Giyim Market’te şu ana kadar üç bin aileye ulaşıldı.

2015 yılında Niksar Belediyesince gerçekleştirilen sosyal bir proje ile hayata geçirilen vatandaşların destekleriyle büyüyen ’Giyim Market’ sayesinde üç bin aileye ulaşıldı. Giyim Market’in paylaşımcı ve katılımcı belediyeciliğin en güzel örneklerinden biri olduğunu belirten Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, gelen desteklerin sevindirici olduğunu söyledi.

Başkan Özcan, "Niksar sosyal barışı en iyi yaşayan, kardeşliği, dostluğu en iyi sergileyen, ortak yaşama kültürünü en iyi benimsemiş bir şehir. Bu yüzden giyim markete vatandaşlarımızdan gelen destekler her geçen gün artıyor. Giyim market aracılığı ile bugüne kadar yaklaşık üç bin aileye ulaşıldı. Vatandaşlarımızdan gelen yardımların devam etmesini istiyoruz. Bizlere destek olan vatandaşlarımıza, belediyemiz ile böylesine güzel ortak bir çalışmaya imza attıkları için çok teşekkür ediyorum. Allah tüm hayırseverlerin hayırlarını kabul etsin. Yapılan yardımların anında ihtiyaç sahiplerine ulaşacağından kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner78

banner50

banner52

banner46

banner77

banner49

banner51

banner45