Tebeşirden Hayat Bulan Lüks Ofis Krallığı « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Tebeşirden Hayat Bulan Lüks Ofis Krallığı

Bu haber 19 Nisan 2019 - 12:13 'de eklendi ve 16 kez görüntülendi.

 

Alf Moufarrige, Avustralya’da yaşayan bir girişimci. 1976 yılında iş kurma hazırlıklarını yaparken tam donanımlı bir ofisin ve personel ihtiyacının giderlerini karşılayamayacağı için, daha pratik bir çözümle otel odası kiralıyor. Otel resepsiyonundan rica ederek cüzi bir miktarla hususi bir sekreterlik servisi almaya başlıyor. İki yıl boyunca müşteri ve ortaklarına 7/24 anında cevap verebilen hizmetiyle, MLC Centre Sidney binasında işini yürütmeye devam ediyor. Yüzde yüzünü kullanmadığı odasını ve otelden aldığı servis hizmetini, elde ettiği kazancı düşürdüğü için paylaşmaya karar veriyor. Eline aldığı tebeşirle yere bir sınır çizgisi çekiyor. Krallığın temeli bir tebeşirle çiziliyor ve Servcorp’un ana fikri doğuyor.

Sadece bir yıl içinde aynı binada iki kat yer ve Melbourne’da bir yer daha alıyor.

1980 yılına gelindiğinde Sanal Ofis konseptine öncülük ederek başka ülkelere sıçrıyor. 1999’da Avustralya Menkul Kıymetler Borsa’sında (SRV) halka açılıyor.

23 ülke, 54 şehirde, 160+ mekanıyla işinizi başarılı kılmak için çok önemli olan en iyi yerleri, tesisleri, teknolojiyi ve ekibi sağlayan girişimci ruhu ve tutkusu devam eden dev bir şirkete dönüşüyor.

Servcorp Tam Olarak Ne Yapıyor?

Dünyada örneği yokken Scorvorp’un piyasaya sunduğu hizmet, iş dünyası tarafından tüm dünyada talep edilen bir ihtiyaç haline geliyor.

Şirketin ürünü, seçkin bir iş yürütürken iş hayatında saygın bir yer edinmek isteyen herkese düşük masraflarla yüksek prestij sağlamak.

Peki, Bunu Nasıl Yapıyor?

Çok uygun maliyetli avantajlarla, esnek çözümleriyle ve paketleriyle işletmenizin başarılı olmasına katkı sağlıyor. Şirketlerin büyük, sürekli ve gereksiz masraflar olmadan günlük idari destek ve fiziksel tesis gereksinimlerini karşılıyor. Aklınıza gelebilecek tüm profesyonel hizmet ve servisleri sunuyor. Bunları yaparken sizi zorunlu süreleri olan sözleşmelere mahkum etmiyor. Personel maliyetlerini küçültüyor. En önemlilerinden biri de esnek rezervasyon taleplerine anında cevap verebiliyor.

Hazır Ofis Kiralama Hizmeti

Levent Hazır Ofis kiralamayı düşünüyorsunuz diyelim: Servcorp sayesinde yüksek maliyetli bir ofiste, ticari harcamalarınızı minimum seviyede tutmak için en pratik çözüme ulaşıyorsunuz. Size güler yüzlü uzman bir kadro sunuluyor. Sabit telefon hatlarıyla güvenilir imajınızı destekleyen, yüksek teknolojik imkanlarla donatılmış birinci sınıf bir ofiste müşterilerinizi ağırlıyor, periyodik toplantılarınızı veya kritik iş randevularınızı sadece işinize odaklanarak çözüyorsunuz. Geri kalan tüm teknik ve servis detayları şirket çalışanları sizin için hallediyor.

Sanal Ofis Kiralama Hizmeti

Levent Sanal Ofis desteği istediğinizi varsayalım: İş kuruyorsunuz ancak adresiniz yok. Sabit hatlı telefon numaralarınız yok. Müşterilerinize seyyar değil kalıcı görünmek zorundasınız. Yahut başka ülkelerde iş görüşmeleri yaparak işinizi genişletmek istiyorsunuz. O zaman bu destek tam size göre. Gerçek bir ofisten alabileceğiniz randımanı fazlasıyla fakat daha az para ödeyerek ve 7/24 ulaşılabilir olarak çözmek, girişimciler için cankurtaran niteliğinde bir hizmet.

İş adresi paketiyle, prestijli bir genel merkezin bulunduğu yer ile posta ve kurye yönetimi hizmetleri dahil olmak üzere uygun fiyatlı aylık fiyatlarla bir dizi kullanışlı özellik sunuyor.

Sekreter Hizmetleri müşterileriniz aradığı zaman telesekreter ile değil canlı bir sesle görüşme yapmasını ve hiçbir aramayı kaçırmamanızı sağlıyor.

Posta Yönlendirme, paketlerinizin, mektuplarınızın ve fakslarınızın, hangi eyalet, bölge veya kıtada yolculuk yaptığınız fark etmeden olması gereken yere ulaşması için çalışıyor.

Toplantı Olanakları, dünyanın her yerinde ulaşabileceğiniz, şık dekorasyon ve son teknoloji konferans olanakları sunuyor.

Hazır Ofis Levent Servcorp toplantı olanakları, düzenleyeceğiniz iş görüşmelerinde misafirlerinizi karşılayarak işe başlıyor. Bütün tesislerde her iki taraf için de profesyonel organizasyonlarla ev sahipliği yapıyor. Toplantınızı kurmak için profesyonel kurum içi yabancı dil bilen destek ekibi, yüksek hızlı internet, ücretsiz ikramlar, eğitim odaları ve esnek zamanlı paketleriyle mükemmel iş çözümleri sağlıyor.

Tipik Londra temalı kulübeler, aslında en özel ve gizli görüşmeleriniz için düşünülmüş şık detaylardan sadece biri.

İş dünyasında sadece yüksek dereceli profesyonellere hitap etmek isteyenleri çok iyi tanıyan Servcorp, şahsi kullanmak istediğiniz bir iş ortamında farklı farklı firmaların reklam panolarını etrafa asmayarak prestijinizi asilleştiriyor.

Servcorp İkramları

En son teknolojiye sahip kahve makinelerinden latte, expresso, capuccino gibi çok sayıda kahvenin tadını çıkarıyorsunuz. Güney Amerika’nın eşsiz kahve çekirdeklerinin kokusu zihninizi açıyor. İngiliz Kahvaltısı, Lady Grey, Lemon & Ginger veya Orange Pekoe gibi favoriler dahil tüm Twinings Çaylarını sunuyorlar. Taze meyve sularıyla canlanıyorsunuz.

Şehrin dışındaki bir ofisten her ay 3 gün yararlanma, günde 3 saat çalışma ve toplantı alanına ücretsiz erişim imkanı Servcorp dünyasına üye olduğunuzda diğer avantajlarla birlikte paketinize dahil ediliyor.

Sanal Ofis’ten Kimler Yararlanabiliyor?

 • Ev adreslerini ve cep telefon numaralarını evlerinde kullanmak istemeyen işlerine yeni başlayanlar.
 • Müşterilerinin ofisinde çalışan ve yine de bağımsız bir pazarlama kimliğini sürdürmeye ihtiyaç duyan profesyoneller.
 • Yeni şehirlere veya ülkelere genişleyen işletmeler.
 • Günün büyük bölümünü potansiyel müşterilerin ofisinde geçiren ancak toplantılar arasında çalışmak için güvenli ve üretken bir alana ihtiyaç duyan satış ekipleri.
 • Tutarlı premium ofislere ihtiyaç duyan ve dünyanın en dinamik şehirlerinde desteğe ihtiyaç duyan küresel gezginler.
 • Milyonlarca doları olmayan 5 yıldızlı bir kurumsal varlığa sahip olmayı umursayan biri olan Sidney’in dediği gibi, “Sanal Ofis ile işinizi büyütemezseniz, o zaman yanlış iş yapıyorsunuz!”
 • Bununla birlikte, resepsiyon görevlisine veya yönetici desteğine ihtiyaç duyan operatörler, bir çalışanı işe alma riskini, masrafını ve zorluğunu yaşatmıyorlar.
 • Üyeliği 1 ay ücretsiz deneyimleyerek, ödeyeceğiniz para karşılığını hızlı ve muazzam olarak nasıl geri alacağınızı görebiliyorsunuz. Hak ettiğiniz saygınlık için milyonlar harcamanıza gerek kalmıyor.

Şeffaflık Etiği

İşletmenizi Servcorp desteğiyle yönetirken geçmiş, şimdiki ve gelecekteki maliyetlerini değerlendirmek için gerekli olan dokümantasyonu ve diğer bilgilere erişimi sağlamak ne kadar güvenilir olduklarını en iyi şekilde kanıtlıyor.

 • Online faturalara gerçek zamanlı erişim
 • Telefon görüşmesi ücretleri
 • Telefon hesapları zaman ve maliyet ayrıntıları
 • Online ofis ve toplantı odası rezervasyon sistemi
 • Gerçek zamanlı onay ile gerçek zamanlı olarak fiyatlar ile tamamlama kolaylığı
 • İnternet hız testlerine erişim, % 99,5 İnternet hizmet süresi garantisi (Servcorp % 99,99 hizmet süresi garantili)
 • Ofisi satan kişinin müşteri taleplerine katılması
 • Kiralama süresinin itfa edilmiş kiralaması
 • Açıkça tanımlanmış kiralık depozito
 • Açıkça tanımlanmış uygun ücret
 • Müşterilerin telefon numaralarını sonsuza kadar tutma kabiliyeti ki, bu değerli bir varlık….

Türkiye’de Neredeler?

Türkiye genelinde 2 premium konumda bulunuyorlar.

İstanbul Tekfen Kulesi – 4.Levent ve Louis Vuitton Orjin Binası – Nişantaşı

Global BT Ağı

100 milyon ABD dolarının üzerinde yatırım yapılmış bir şirketin BT ağı ve alt yapısından beklenen her ihtiyacı karşılıyor.

Her yere fiber bazlı Tier-1 ile yönetilen internet hizmeti sağlarken kendi Internet servis sağlayıcılarını kullandıklarından kesintisiz çalışıyor. VLAN, VPN, DMZ veya özel bant genişliği kullanarak her türlü online etkileşimde bulunabiliyorsunuz.

En iyi markaların deneyimlendiği uçtan uca ses ağı, Gelişmiş VoIP ve konferans yetenekleri, indirimli ve sabit fiyatlı bir çağrı planı, global numara taşınabilirliği, seyahat ederken cihazınızda yerel bir numarayla kesintisiz ve net konuşabilme özellikleri yanında, Çağrı Yönlendirme Teknolojisi son model çözümlerle donatılmış.

KSS Projeleri

Kurumsal Sosyal Sorumluluk çalışmalarında Servcorp, birlikte çalışmayı teşvik edecek çalışmalar yapıyor.

Çevreye karşı sorumluluğunu ciddiye alarak, Yeşil Ofisler proje organizasyonunu destekliyor. Greenfleet ile olan ortaklığı sayesinde, çevrimiçi satılan her sanal ofis için bir ağaç dikiliyor ve şimdiye kadar ‘Servcorp ormanları’ 100.000 metrekareden fazla bölgesel araziyi kapsamış durumda. 26.600 ağaçtan oluşuyor.

Toplumdan kazandığını topluma geri vermek ve başarıyı başkalarıyla paylaşmaktan keyif alan bir şirket Servcorp. Young Care gibi uzun süredir örgütleri destekliyor ve bireysel Servcorp konumları genellikle çeşitli yerel yardım ve bağış toplama veya farkındalık faaliyetlerinde yer alıyor.