Anasayfa / Teknoloji / SwiftKey klavyesine anlık çeviri desteği geldi

SwiftKey klavyesine anlık çeviri desteği geldi

Bu özellikle, SwiftKey klavye uygulaması yüklü Android telefonlarda metin yazarken anlık tercüme hizmeti sağlanıyor. Yazma anında çevrilen metinler karşı tarafa istenen dilde iletiliyor.

İnsanların ve kurumların daha fazlasını başarmaları için çalışan Microsoft’un pazar lideri akıllı klavyesi SwiftKey, Android klavyesinde Microsoft Translator ile yeni bir entegrasyonunu duyurdu. Yeni özelliğiyle Swiftkey, kullanıcılarına 60’tan çok dilde kolay, hızlı ve akıllı tercüme hizmeti sunuyor. Bulunulan yerden veya bir dili anlama seviyesinden müstakil olarak, dil engelini kırmak için tasarlanan Microsoft Translator, konuşmaları karşılıklı olarak farklı dillere gerçek zamanlı çeviriyor.

SwiftKey ile Microsoft Translator entegrasyonu, kullanıcıların uygulama içindeki konuşmadan ayrılmadan ve metni kopyalayıp yapıştırma zahmetine girmeden hızlı ve basit bir şekilde çevirmelerini olası kılıyor. İster Facebook’ta ailenizle mesajlaşın, ister WhatsApp’ta yurtdışındaki arkadaşlarınızla konuşun ya da kullanıma henüz sunulan Microsoft Kaizala’da mühim iş yazışmaları yürütün veya e-posta yazın, SwiftKey, kullanıcıların kendilerini farklı dillerde anında anlatım edebilmelerine muavin oluyor. Gelen mesajlar da aynı anda çevrildiğinden sohbet esnasında bir kopma yaşanmıyor.

Microsoft Translator, kullanıcıların klavyelerini hızlı ve basit özelleştirmeleri için SwiftKey’nin yakın vakit evvel tanıtılan Araç Kutusuna eklenen en yeni özellik olarak sunuluyor. Konum, Takvim, Çıkartmalar gibi özelliklere veya ayarlara erişmek için, SwiftKey Klavyenin sol üst köşesindeki ‘ ’ simgesine basmak yeterli oluyor.

SwiftKey ve Microsoft Translator, Google Play ve Apple App Store’dan ücretsiz indirilebilir.

SwiftKey’e yepyeni özellikler geldiMobil

Hakkında admin

Check Also

Huawei Mate 20 Pro makro fotoğraf performansı

Fotoğraf makinesi kameralarının gelişmesiyle birlikte farklı özelliklere de kavuşmaya başladılar. Bunlardan biri de makro yani …

Bir cevap yazın