Survivor 2018’de Yarışan Melih Özkaya, Eski Survivor Yarışmacısının Oğlu Çıktı « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Survivor 2018’de Yarışan Melih Özkaya, Eski Survivor Yarışmacısının Oğlu Çıktı

Bu haber 19 Şubat 2018 - 4:08 'de eklendi ve 17 kez görüntülendi.

2018 Survivor yeni sezonuyla yayına gelmeye başladı. Gönüllüler takımında yarışan Melih Özkaya ile ilgili bilinmeyen bir gerçek Acun Ilıcalı tarafından konseyde açıklandı. Melih Özkaya, Survivor’ın eski yarışmacılarından ve Var Mısın Yok Musun? programında da yarışan Antikacı metin lakaplı Metin Özkaya’nın oğlu. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, “Seçme aşamasında ben bunu bilmiyordum, sonra öğrendim” dedi. Ilıcalı, “Hayatımdaki en enteresan gecelerden bir tanesini yaşadım” açıklamasında bulundu.

Survivor 2018’in 18 Şubat akşamı yayınlanan bölümünde yapılan ada konseyinde Acun Ilıcalı tarafından büyük sürpriz açıklandı. Ilıcalı gönüllüler takımında yarışan Melih Özkaya’nın Var Mısın Yok Musun programında iki kez yarışmacı olan Metin Özkaya’nın oğlu olduğunu açıkladı. Metin Özkaya Survivor’da da yarışmış ancak ilk elenen isim olmuştu.

Acun Ilıcalı, Survivor 2018 yarışmasının ilk konseyinde yaptığı açıklamada, “Survivor Gönüllüler takımına dair şok bir bilgi paylaşacağım. Gönüllülerde yarışan Melih Özkaya, daha önce Var Mısın Yok Musun’da yarışmacı olan efsanevi yarışmacılarımızdan birisinin oğlu çıktı. Ben yarışmacılarımızı seçerken bunu bilmiyordum. Yeni öğrendim. Gönüllüler takımında yarışan Melih, Antikacı Metin lakabıyla tanıdığımız yarışmacının oğlu. Antikacı Metin, Var Mısın Yok Musun’da bir tanesi All Star olmak kaydıyla 2 kez yarıştı. Hatta Survivor’ın ilk yıllarında da yarışmacımızdı, ancak ilk hafta elenmişti. Var Mısın Yok Musun All Star’da 225 bin liralık teklifi kabul etmeyerek tarih yazmıştı. O yarışmada 200 lira kazandı. İnanılmaz yarışmacılarımızdan biriydi. Televizyon kariyerimin en ilginç gecelerinden bir tanesiydi” dedi.

Antikacı Metin lakabıyla bilinen Metin Özkaya Var Mısın Yok Musun yarışmasının ilkinden küçük bir meblağ kazandı. İkincisinden ise kutusuna giderek 200 lira kazandı. Antikacı Metin’in oğlu olan Melih Özkaya babasının Var Mısın Yok Musun macerasına dair açıklamada bulundu.