Anasayfa / Kadın / Sporda Skor

Sporda Skor

Yabancı ülkeler de ve Türkiye’de farklı farklı spor dalları bulunmak da ve bu spor dallarının müsabakaları yapılmaktadır. Bu müsabakalar da skorların canlı olarak kayıt edildiği yere skorbord denilmektedir. Çok farklı skorbord bulunmaktadır. Türkiye de bu işi yapan çok fazla şirket yoktur. O yüzden skorbord fiyatları farklılık gösterebilmektedir.

Skor Yeri

Skor tablolaları da teknolojinin gelişmesi ile birlikte gelişmektedir. Led ekran yazılı olan skorbordlar bulunmaktadır. Türkiye de bir marka olan site: skorbordmarket.com sitesi Türkiye’nin yüzde seksenine hizmet vermektedir. Yirmi birinci yüzyılda profesyonel futbol ya da basketbol müsabakalarında led skorbord ile yazılmaktadır.

Skorbordmarket sitesinden kolayca skorbord hakkında bilgi sahibi olunabilmektedir. Sadece skorbord değil, spor elektronik ekipmanları ve led ekran panelleri bulunabilmektedir. Siteye girerek yenilikçi ürünleri bulabilir ve ücretsiz olarak servis imkânı alınabilmektedir. Şirket olarak Türkiye de Ankara’da bulunmaktadır. Çalışma saatleri olarak pazartesiden cumartesiye kadar sabah dokuzdan akşam altıya kadardır. Pazar günü tatil günüdür. Site içerisinde ürünler kategorileri ayrılarak istenilen ürüne rahatça ulaşılabilmektedir.

http://www.skorbordmarket.com/

Hakkında bazkriz

Check Also

Miray Daner ile Kubilay Aka’dan evlilik itirafı!

Miray Daner ile Kubilay Aka, ”Evlenmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna bakın ne cevap verdi? Miray Daner …

Bir cevap yazın