Spor Malzemelerimiz « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Spor Malzemelerimiz

Ağırlıkları 30- 40 ve 50 kilogram olarak değişen setlerimiz toptan spor malzemeleri kategorimizde yer almaktadır. Tamamen ayarlanabilir ölçeklere sahip olan özel ağırlık setlerimizin sahibi olmak için sitemize girip alışveriş sepetine eklemeniz yeterli olmaktadır.

Bu haber 16 Mart 2018 - 12:55 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi.

Toptan Spor Malzemeleri Çeşitlerimiz

Ağırlıkları 30- 40 ve 50 kilogram olarak değişen setlerimiz toptan spor malzemeleri kategorimizde yer almaktadır. Tamamen ayarlanabilir ölçeklere sahip olan özel ağırlık setlerimizin sahibi olmak için sitemize girip alışveriş sepetine eklemeniz yeterli olmaktadır. El ve ayak ağırlıkları ile dambıllar da bu ürün kategorimizdedir. Tenise ilgi duyanlar için en özel tenis malzemelerimiz toptan spor malzemeleri satış departmanımızda yer almaktadır.

2’li tenis raketlerimiz ve 72’li antrenmanlık kovalarımız da tenis malzemeleri kategorisinde bulunmaktadır. Tenis topu toplama setleri ile birlikte tenis antrenmanlarınız çok daha keyifli ve pratik geçebilir. Titreşim önleyici tenis aksesuarları da özel ekipmanlarımız içerisinde mevcuttur. 3’lü vakum kutusuna özel tenis topları da satışını gerçekleştirdiğimiz bir diğer ürün kategorisinde yeni sahiplerini bekliyor.

Diğer Malzeme Çeşitlerimiz

Sitemiz içerisinden her spora dahil malzemelerimizi spor malzemeleri toptan seçeneğiyle alabilirsiniz. IHF onaylı hentbol topları da toptan spor malzemeleri satışı içerisinde sizlere sunduğumuz yeni ürünlerimiz. Hentbol taktik tahtaları da bu alanda kariyer yapmak isteyen antrenörler için. Hentbol kaleleri ve fileleri de ek seçenekler olarak hizmetinizde.

https://www.deparsport.com/