Sosyal Muhabbet « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Sosyal Muhabbet

Konuşmak, danışmak ve zevkli zamanlar geçirmek amacıyla internette sohbet amaçlı kurulan adreslerden biri de 2003 yılından bu yana aktif olan muhabbet.org sitesidir.

Bu haber 10 Nisan 2018 - 16:36 'de eklendi ve 10 kez görüntülendi.

Konuşmak, danışmak ve zevkli zamanlar geçirmek amacıyla internette sohbet amaçlı kurulan adreslerden biri de 2003 yılından bu yana aktif olan muhabbet.org sitesidir. Üyelik gerektirmeden nick ve şifre ile giriş yapılan bu sitede çok farklı kategorilerde chat odaları bulunmakta ve size uygun olan odalardan birinde farklı kişiler ile sohbet ortamında oluşturabilirsiniz..

Ne Olursan Ol Sende Gel

Her zaman kendini yenileyen site muhabbet etmek isteyenlerin adresidir.

Sitede yaş gurubu, ortak kültürel değerlerin paylaşıldığı odalar, evlilik, dostluk, şehirler bazında, edebiyat ve sohbet amaçlı olarak farklı farklı kişilere yönelik detaylandırılan odalar kişilerin tercihine göre çoğaltılmıştır.

Muhabbet org sitesi sesli sohbet ve mobil sohbet yenilikleri ile de farkını ortaya koymaktadır. İstek halinde kullanıcılar kendine özel odalar da açabilmektedir. Siteden faydalanmak isteyenlerin bilmesi gereken kurallar küfür, reklam ve siyaset konuşmak kesinlikle yasak olmaktadır.

Facebook ile bağlanma olanağı sunan siteye cep telefonlarından da ulaşmak mümkündür. Bunun için cep telefonunuzun akıllı cep telefon özelliğine sahip olması gerekir. Cep telefonları uyumlu kişiler mobil sohbet ile sitede istediği chat odasına bağlanabilir.

www.muhabbet.org