SOKAK FESTİVALİ 14 – 15 NİSAN’DA KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’TA! « Haberkulis.org

SON DAKİKA

SOKAK FESTİVALİ 14 – 15 NİSAN’DA KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’TA!

Bu haber 13 Mart 2018 - 17:34 'de eklendi ve 5 kez görüntülendi.

CarrefourSA ana sponsorluğunda gerçekleşen, en eğlenceli, en lezzetli ve en müzikli etkinlik “Sokak Festivali”, 14 – 15 Nisan tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta, sizi sokağın bir parçası olmaya davet ediyor!

Sokaktaki tüm lezzetler, eğlence, müzik, sanat, spor, moda, oyunlar ve atölyeler, 14 – 15 Nisan’da, “Sokak Festivali”nde 2 gün boyunca doyasıya eğlenmeniz için bir araya geliyor!

Sokak Festivali’nde Çok Eğleneceksiniz!

“Sokak Festivali”, yetişkinlerin, gençlerin ve çocukların çok eğleneceği ve büyük keyif alacağı, kaykay, paten, ip atlama, ateş dansları, poi gibi “sokak eğlenceleri”ni, sağlıklı yaşamdan vazgeçmeyenler için “sokak spor aktiviteleri”ni ve daha fazlasını KüçükÇiftlik Park’a taşıyor!

Sokak Lezzetleri Sokağı’nda Enfes Tatlar!

Türk ve Dünya mutfağından sokağın en lezzetli tatları Sokak Festivali’nde yerlerini alıyor. Hamburger, hot dog, balık-ekmek, kokoreç, midye, dürüm, döner, bao ; sağlıklı beslenenler için sokakta yenebilecek yiyecekler ve daha fazlası “Sokak Lezzetleri Sokağı”nda bir araya geliyor.

Alışveriş Pazar Yeri’nde!

Sokak Festivali, “pazar yeri” kuruyor. Takılar, kıyafet standları ve tasarımcılar festivalde bulunmaz bir alışveriş keyfi yaşatıyor.

En İyi Müzik Sokak Festivali Sahnesinde!

Ve şehrin en iyi müzisyenleri harika sahne performansları ile Sokak Festivali’nde buluşuyor. Duru sesi ve hayran kaldığımız şarkılarıyla “Kalben”, şarkılarını üst üste dinlediğimiz ve alternatif müziğin en özel isimlerinden “Gaye Su Akyol”, son günlerde nerede konser verse peşini bırakmadığımız “Jabbar” en iyi cover şarkılarıyla, 70’li yılların saykodelik, funk ve soul şarkılarını günümüze uyarlayıp çok eğlendiren “HEY!Douglas” DJ setiyle, reggae grubu “Sattas” ve Anadolu ve Balkan müziğini hayranlık uyandırıcı sürprizlerle harmanlayan “Kolektif İstanbul”; ayrıca sokak sanatçıları ve sürpriz performanslar “Sokak Festivali” sahnesine geliyor.

En Sıradışı ve İnteraktif Oyun PUB Story Sokak Festivali’nde!