Sizi takip Edenleri Bilin « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Sizi takip Edenleri Bilin

Son yıllarda sosyal medya herkesin hayatında yer almaya başladı. Büyük küçük, yaşlı genç Facebook, Instagramgibi milyarlarca kişinin kullandığı uygulamalarda daha popüler olmaya çalışıyor.

Bu haber 06 Eylül 2018 - 9:51 'de eklendi ve 24 kez görüntülendi.

Son yıllarda sosyal medya herkesin hayatında yer almaya başladı. Büyük küçük, yaşlı genç Facebook, Instagramgibi milyarlarca kişinin kullandığı uygulamalarda daha popüler olmaya çalışıyor. Bu uygulamaların kullanıcıları daha fazla takipçi, daha fazla beğeni için yoğun bir çaba sarf ediyor. Bunu sağlamak için çeşitli yöntemler var. Facebook, Instagramgibi uygulamalardan merak konusu olan şeylerden biri de profil ziyaretleri. Bu uygulamalar hala profil ziyaretleri ile büyük eksikliklere sahip. Kullanıcılar ise pek çok nedenden ötürü profillerini kimlerin ziyaret ettiği önemli. Özellikle instagram giriş yapıldığında bu konuda en çok merak edilen sosyal medya uygulaması. Bunun için yapılabilecek çok fazla şey yok.

Sizi Takip Edenleri Nasıl Görebilirsiniz

Instagram, Facebook profillerinizi kimin ne zaman görüntülediğini ancak stalkci.org sitesi sayesinde, görüntüleyebilirsiniz. Sizi takip etmeden kimin izlediğini görmek için site dışında daha birçok firma çeşitli yöntemler ile hizmet verdiğini iddia ediyor. Fakat bu seçeneklerin hiçbirinden %100 sonuç almak mümkün değil. Site ise bugüne kadar bu konuda en iyi sonuçları verdiğini kanıtlıyor.

Verilen Hizmetler Neler?

Gizli takipçiler ile ilgili ihtiyacınız olan her türlü yardımı sağlıyor. Site aracılığı ile günlük olarak profilinizi kaç kişinin görüntülediğini, kaç kere baktığını görebilir hangi fotoğraflara baktığını görebilirsiniz. Verilen hizmetin gerçekliği konusunda hiçbir kuşkuya kapılmanıza gerek yok. Kullanıcı yorumlarından sitenin başarısını anlayabilirsiniz.

https://stalkci.org/account/login