totobo kasa bahis sitesi kirala protez saç
banner61

Başkan Bilgin öğrencilere bisiklet hediye etti

banner62

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Sivas Lisesi Bisiklet Kulübü Öğrencilerinin Taleplerini Geri Çevirmeyerek, Bisiklet Sporunun Yaygınlaşması Adına Faaliyet Gösteren Kulübe Bisiklet Desteği Verdi.

Başkan Bilgin öğrencilere bisiklet hediye etti
banner63

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Sivas Lisesi Bisiklet Kulübü öğrencilerinin taleplerini geri çevirmeyerek, bisiklet sporunun yaygınlaşması adına faaliyet gösteren kulübe bisiklet desteği verdi.

Okul Müdürü Abidin Takçı, İngilizce Öğretmeni Başar Çakıcı, Tarih Öğretmeni Lütfü Sarıkaya ve kulüp öğrencileri Bilgin’i makamında ziyaret ederek düzenledikleri etkinlikler hakkında bilgi verdi.

Gençlerin spora olan ilgisinin kendisini mutlu ettiğini dile getiren Bilgin, "Eğitim camiası için elimizden gelen tüm desteği vermeye çalışıyoruz. Eğitim sürecine sporu dahil etmek, spora özendirmek ve spor yaparak bu eğitime anlam katmak çok ayrı bir husus. Çevre kirliliği ve trafik yoğunluğunun arttığı bir dönemde bisiklet kulübü kurarak farkındalık oluşturacak faaliyetler gerçekleştirdiğinizden dolayı sizleri tebrik ediyoruz. Bizden talebiniz olan bisikletleri de size temin edeceğiz." dedi.

Önümüzdeki dönemde bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak adına projeler gerçekleştireceğini kaydeden Bilgin, "Şehrin belirli bölgeleri arasında bisikletle seyahat edilebilecek bir sistem kurmayı amaçlıyoruz. Örneğin üniversiteden öğrencimiz cüzi bir miktar ücret karşılığı bisikletini alıp şehir merkezine gelebilecek. Buradan da üniversiteye gidecek şekilde bisiklet istasyonları kurmayı amaçlıyoruz." şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Bilgin, okul idarecileri ve öğrencilere bisikletleri takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner78

banner50

banner52

banner46

banner77

banner47

banner49

banner51

banner45