ataşehir masöz şişli masöz totobo kasa not pdf Türkçe Slow Pop Dinle

Ünal Ünaldı Gençlerbirliği Yönetim Kurulu'nda Görev Alacak

İlhan Cavcav Tesisleri’nde dün gerçekleştirilen olağanüstü seçimli genel kurul toplantısında, iş insanı Niyazi Akdaş, 197 delegenin oyunu alarak Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün Başkanı seçildi.Gençlerbirliği sevgisi ve Ankara’ya olan bağlılığı ile tanınan, Ankara do.

Ünal Ünaldı Gençlerbirliği Yönetim Kurulu'nda Görev Alacak

İlhan Cavcav Tesisleri’nde dün gerçekleştirilen olağanüstü seçimli genel kurul toplantısında, iş insanı Niyazi Akdaş, 197 delegenin oyunu alarak Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün Başkanı seçildi.

Gençlerbirliği sevgisi ve Ankara’ya olan bağlılığı ile tanınan, Ankara doğumlu TOSEF Başkanı ve RS Servis CEO’su Ünal Ünaldı, yeni yönetimde Kurumsal İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alacak. Ünal Ünaldı’nın babası Zeki Ünaldı, 1976 yılından 2004 yılına kadar Gençlerbirliği’nde, birçok kademede yöneticilik görevini üstlenmişti.

Yeni dönemi başkanı Niyazi Akdaş, “Öncelikle belirtmeliyim ki, bu göreve, kulübümüzde çok değer verdiğim birçok delegenin ısrarı üzerine aday olmayı kabul ettim. Yalnız olmadığımı ve şahsıma olan desteğin her geçen gün artarak devam ettiğini de gelen telefonlardan, mesajlardan görüyorum. Belediyeler, Gençlik Spor Genel Müdürlüğü, federasyon ve diğer devlet kurumları ile iyi ilişkiler kurarak, kulübün kurumsallaşmasının gerektiğine inanıyorum. Bugünden itibaren en büyük hedefimiz aldığımız bu onurlu görevi yönetim kurulunda görevli arkadaşlarımızla birlikte şerefimizle tamamlayarak, bizden sonra bayrağı devralacak arkadaşlara bizlerle aynı heyecanı duyacakları projeler ve daha güçlü bir Gençlerbirliği bırakmak olacaktır.” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Sigortahaber.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER