ataşehir masöz şişli masöz totobo kasa not pdf Türkçe Slow Pop Dinle

“Küçük Ressamlar” Ödülleri Aldı

Güneş Sigorta’nın bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirdiği “Küçük Ressamlardan Büyük Eserler” Resim Yarışmasında ödüller sahipleriyle buluştu.

“Küçük Ressamlar” Ödülleri Aldı

Güneş Sigorta’nın bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirdiği “Küçük Ressamlardan Büyük Eserler” Resim Yarışmasında ödüller sahipleriyle buluştu.

Güneş Sigorta çalışanları ve Güneş Sigorta acentelerinin çocuklarına yönelik düzenlenen “Küçük Ressamlardan Büyük Eserler” Resim Yarışması’nın ödül töreni ve sergi açılışı 22 Temmuz Çarşamba günü Güneş Sigorta Sanat Galerisi Sergi Salonu’nda gerçekleşti.

Bu seneki konusu “Doğayı Korumak” olan yarışmada 5-9 ve 10-15 yaş grubu arasında olan küçük ressamlar doğayı koruma hayallerini resmetti. Toplam 42 eserin katıldığı yarışmanın sonuçları Güneş Sanat Galerisi’nde gerçekleştirilen ödül töreni ve sergi açılışında açıklandı.

Ödül ve sergilemeye hak kazanan eserlerin sahiplerine ödüllerini Güneş Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Benli ve Güneş Sigorta Genel Müdürü Alper Karayazgan takdim etti. Yarışmanın jüri üyeliğini; Prof. Dr. Ömer Yiğit Aral (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Öğretim Üyesi), Hazal Aksoy (Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Görevlisi), Utku Yasavul (Gagarin Kreatif Ajans Kurucusu) ve Özlem Şahin (Güneş Sigorta Temsilcisi) üstlendi.

Dereceye giren küçük ressamlar; 5-9 yaş kategorisinde; Nisanur Erkul (Birinci), Kayra Mert Özkırım (İkinci) ve Beren Ece Yıldız (Üçüncü) oldu. 10-15 yaş kategorisinde dereceye giren isimler ise; Zeynep Şimşek (Birinci), Levent Çintiriz (İkinci) ve Zeynep Erdan (Üçüncü) oldu.

Dereceye giren ve sergilenme hakkı kazanan eserler hafta içi 10:00-17:00 saatleri arasında Güneş Sanat Galerisi’nde sanatseverleri bekliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER