ataşehir masöz şişli masöz totobo kasa not pdf Türkçe Slow Pop Dinle

Howden Denizcilik Sigortalarında büyüyor

Deniz Sigortaları alanında çalışan uzman ekibini büyüterek denizcilik alanındaki çalışmalarını artıran Howden, yayımladığı 2020-2021 P&I Raporunu müşterileri ile paylaşarak bu alandaki global tebrübe ve birikimini Türk Armatörleri ile paylaşmayı sürdürüyor.  Salgın dö.

Howden Denizcilik Sigortalarında büyüyor


Seferbay, “Kulüplerin geçen yıla oranla prim ve muafiyet artışlarının devam ettiğini ve yalnızca 3 kulübün artışları açıkça duyurmak yerine  gemi sahibi üyeleri özelinde yenileme yapılacağını bildirdiğini belirtti. Duyurulan artışların 5 ila yüzde 10 aralığında olduğu ve muafiyet artış oranlarının da yükseldiği görüldü.”
Salgının piyasalar üzerine etkilerinin sürmeye devam etmesinin beklendiği 2021 yılının sonunda da, finansal dengelerini koruma amacıyla hareket eden Kulüplerin benzer genel artış taleplerinin önümüzdeki poliçe döneminde de devam edebileceği öngörülüyor. 

YENİ RİSKLERİN DEVAMI 

Salgının etkileriyle birlikte gelen denizcilik sektöründeki en büyük sorun gemi adamı değişimi konusu oldu ve bu konunun çözümü için kollarını sıvayan denizcilik sektörü bu alanda hala çözüm arayışlarına devam ediyor. 
Salgının etkilerinin yanı sıra küresel iklim krizi sebebiyle karşılaşabilecek doğal afet ve benzeri risklerin sigorta sektöründeki sıkıntıyı arttırması da beklenen diğer bir konu olarak vurgulanıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER