ataşehir masöz şişli masöz totobo kasa not pdf Türkçe Slow Pop Dinle

Fenerbahçe HDI Sigorta 3-0 Afyon Belediye Yüntaş

Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı, AXA Sigorta Efeler Ligi 26.

Fenerbahçe HDI Sigorta 3-0 Afyon Belediye Yüntaş
Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı, AXA Sigorta Efeler Ligi 26. hafta maçında Afyon Belediye Yüntaş’ı konuk etti. Rakibini 25-17, 25-18 ve 25-23 setler sonucunda 3-0 mağlup eden Takımımız, liderliğini sürdürdü.

Fenerbahçe HDI Sigorta maça; Ulaş Kıyak, Graham Vigrass, Nicholas Hoag, Halil İbrahim Kurt, Metin Toy, Salvador Hidalgo ve libero Hasan Yeşilbudak’la başladı.
 
İlk sette teknik molaya 12-8 önde giren Fenerbahçe HDI Sigorta, Graham Vigrass, Metin Toy ve Salvador Hidalgo ile farkı açarken,  Halil İbrahim Kurt’un kullandığı servis turunda Nicholas Hoag ile seti 25-17 kazandı.

Üstün oyununu ikinci sete de taşıyan Erkan Toğan’ın öğrencileri, teknik molasına 12-7 üstün girdiği seti Halil İbrahim Kurt’un blok sayısıyla 25-18 üstün tamamladı ve maçta 2-0 öne geçti.

Üçüncü sete Hidalgo’nun sayılarıyla başlayan Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı, teknik molaya 12-9 önde girdi. Etkili oyununu sürdüren Ekibimiz; seti 25-23, maçı da 3-0 kazandı.
 
Bu sonuçla 24. maçında 22. galibiyetini alan Fenerbahçe HDI Sigorta,  puanını 62’ye yükseltti ve zirvedeki yerini korudu.
 


Fotoğraflar: Ahmet Hopyar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER