ataşehir masöz şişli masöz totobo kasa not pdf Türkçe Slow Pop Dinle

Cam Üretim Firması, Solar Glass

İthal cam tedariği sağlayan Solar Glass, hizmet standartlarına uygun.

Cam Üretim Firması, Solar Glass

İthal cam tedariği sağlayan Solar Glass, hizmet standartlarına uygun. Yerli cam üretiminde öne çıkan firma, her türlü ihtiyaca karşılık veriyor. Orijinal oto cam üretimine dair:

İthal cam tedariği sağlayan Solar Glass, hizmet standartlarına uygun. Yerli cam üretiminde öne çıkan firma, her türlü ihtiyaca karşılık veriyor. Orijinal oto cam üretimine dair:

•    Başta hizmet standartlarını göz önünde bulundurur. 
•    Kullanışlı ve dayanıklı camların üretiminde rol oynar. 

Üretim fabrikaları ve 95 ayrı bayisi ile ne denli köklü olduğunu gözler önüne serer. Hatta Saint Gobain Sekurite’nin tek distribütörü olması da ne denli kaliteli olduğunu gözler önüne sermektedir. 

Güvenlik İçin Solar Glass Camları 

Başta sürüş güvenliği arkasından konfor için camlar önem arz ediyor. Bunun bilincinde olarak hizmet veren Solar Glass, müşterilerin tam puan almayı başarmıştır. Öyle ki otocam üretimi sırasında sürücülerin ve yolcuların güvenliğini dikkate almaktadır. 

Ön, arka ve yan camlar standartlara uygun olacak şekilde üretiliyor. Bu aşamada kaliteli ve birinci sınıf malzemelerin kullanılmasına dikkat edilir. Neticesinde hem konforlu hem de güvenli sürüş keyfini yaşamanız uzun sürmez. 

Darbelere Karşı Otomobil Camları 

Orijinal oto cam üretiminde dayanıklılık öne çıkmıştır. Kaza sırasında sürücülerin korunmasına dikkat edilmektedir. Bunun için camların darbelere karşı direnç göstermesi esas alınır. Şöyle ki:

•    Camlar panoramik görünümlere uygun olacak şekilde tasarlanır. 
•    Sürücülerin ve yolcuların kaza sırasında tehlikelerden korunması sağlanır. 

Camların dayanıklı olması çatlamalara karşı önem arz ediyor. Yine camların kaza esnasında kırılmamasına da dikkat ediliyor. Ve tüm bu standartlara uygun olacak şekilde camların üretimi sağlanır. Üstelik otomobillerden ziyade trenlerden kamyonlara her türlü araç için titizlikle üretime yer verilir. 

Özel Binek Araç Camları 

Binek araçlar için özel cam üretimlerinde de rol oynamaktadır. Mesela lamine cam temin etmek isteyenlerin tercihi bu yönde oluyor. Öyle ki lamineler tam da müşterilerin isteklerine ve araçların yapısına bağlı olarak üretiliyor. 
Örneğin renkli ya da renksiz malzemelere yer verilir. PVB malzemeler eşliğinde tasarımlarına imza atılır. Yine EVA tabakalar sayesinde dayanıklılık kazanmaları sağlanır. Bu şekilde lamine camların güvenli sürüşe etkili olmaları esas alınır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi otocam üretimi sırasında başta güvenlik arkasından da konfor dikkate alınmaktadır. 

Solar Glass ile İletişime Geçiniz

Solar Glass son derece uzmanlaşmış bir şirkettir. Bu, belirli iş türlerinin kalitesini sürekli olarak iyileştirmeye odaklanmamızı sağlar. Yüksek teknolojili ekipman ve kalifiye personel, uluslararası standartları karşılayan hizmetler sunmamızı sağlar. Mümkün olan en iyi imkanları sizler için hazırlayan firma ile iletişime geçebilir, ihtiyacınız olduğunda www.solarglass.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER