Anasayfa / Kadın / Shakira’ya bir suçlama daha!

Shakira’ya bir suçlama daha!

Vergi kaçırdığı için ifadesi alınan dünyaca meşhur şarkıcı Shakira, bu kez hırsızlık suçlamasıyla yargıç karşısına çıktı.

Kolombiyalı şarkıcı Shakira daha evvel düet yaptığı Carlos Vives‘le beraber İspanya’da yargıç karşısına çıktı. İkili seslendirdikleri şarkıda bir diğer parçanın bestesi ve sözlerini çalmakla suçlanıyor. Shakira geçtiğimiz ay da vergi kaçırma suçlamasıyla anlatım vermeye çağrılmıştı. 

Latin pop ve Latin rock müzik furyasındaki en mühim isimlerden biri olan Lübnan asıllı yıldız, bilhassa yarı Arap yarı Latin figürü danslarıyla insanların beğenisini toplamış aynı zamanda besteleriyle 2 kez Grammy, 8 kez Latin Grammy, 14 kez Billboard Latin Müzik Ödülü kazanmıştır. 6.8 milyonu Amerika’da olmak üzere toplamda dünya genelinde sadece albümleri 70 milyonun üzerinde satan Kolombiyalı şarkıcı, 2011 yılından beri Barcelona’nın dünaca meşhur futbolcusu Gerard Pique ile evli ve iki çocuk annesi.

Hakkında admin

Check Also

Ekrem İMAMOĞLU: 23 Haziran’dan sonra yine bir seferberlik dönemini başlatacağız

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, “İstanbul’u biz kazanacağız. 23 Haziran’dan sonra tekrar …

Bir cevap yazın