Sem Akademi internetten eğitim « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Sem Akademi internetten eğitim

Robotik kodlama sertifika programı ile Robotik Kodlama ve Yazılım Eğitmenliği fırsatı,

Bu haber 22 Şubat 2019 - 18:45 'de eklendi ve 19 kez görüntülendi.

Profesyonel kadro, uzman psikologlar, psikoterapistler ve donanımlı eğitmenler ile S.E.M Akademi, prestij ve kariyer kazandırıyor. Robotik kodlama eğitimi almak isteyen ve robotik alanda gelişim sağlamak isteyenler için donanımlı kurs programı sunuluyor.

Matematikten fiziğe, sanattan teknolojiye dek pek çok alanda başarı, yetenek ve performans kazandıran robotik kodlama eğitimleri, MEB ve Haliç Üniversitesi desteğiyle sağlanıyor. Robotik kodlama sertifikası ile teknoloji tasarım, bilişim ve yazılım eğitmenliği alanlarda faaliyet gösterilebilir.

Robotik kodlama sertifika programı ile Robotik Kodlama ve Yazılım Eğitmenliği fırsatı, Haliç Üniversitesi onaylı sertifikayla sağlanıyor. Derslerin tamamı online sistem üzerinden, canlı veya kayıt seçenekleriyle sunuluyor. Türkiye’nin her köşesinden katılabilir, mesleki başarını dijital olarak elde edebilirsiniz.

Sanat Terapisti Olmak İçin S.E.M Profesyonelliği

2008’de Bursa’da kurulan SEM Akademi, profesyonel kadrosu ile tam donanımlı eğitim programları sunuyor. Çevrim içi eğitim seçenekleriyle sanat terapisi eğitimi alabilir, MEB’e bağlı merkezler veya özel kurumlarda terapistlik yapabilirsiniz.

Öğrenciler, öğretmenler, eğitmenler, psikologlar, sağlık çalışanları, çocuk gelişimi alanında faaliyet gösterenler veya bireysel donanım kazanmak isteyenler sanat terapisi sertifikası için online başvuru yapabilirler.

İki aylık bir eğitim programı ile kurs sonunda başarı gösteren katılımcılara, sanat terapisi eğitmenlik sertifikası veriliyor. Haliç Üniversitesi onaylı sanat terapisi sertifika programı katılımları için; www.e-semakademi.com.tr veya 0224 234 3736 numaralı telefondan erişim sağlanabilir.

Oyun Terapisti Eğitim Programları

Oyun terapisti olmak, MEB veya özel kurumlarda terapistlik yapmak isteyenler için S.E.M Akademi online eğitim sunuyor. Dilediğiniz kentten katılabilir oyun terapisi eğitim yayınları ile 2 ayda terapist sertifikası alabilirsiniz.

Terapistlik alanında öğrenim görenler, öğretmenler, psikologlar, pediatri ve sağlık çalışanları gibi çocuklarla alakalı tüm branşlarda faaliyet gösterenler, kurstan faydalanabilirler. Oyun terapisi sertifika programı, alanında deneyimi ve profesyonelliği olan psikolog ve psikoterapistler tarafından veriliyor.

Online oyun terapisi sertifikası almak için dijital portaldan tek tıkla başvuru yapabilirsiniz. Tüm ders programını canlı izleyebilir, eğitmenler ile çevrim içi iletişim sağlayabilirsiniz. Profesyonellikle sunulan eğitim programları meslekli başarı, kariyer ve uzmanlık kazandırıyor.