Anasayfa / Güncel / Sektörün Öncüsü: Visa Center

Sektörün Öncüsü: Visa Center


Yurtdışı ile alakalı tüm prosedürleri takip etmekten yorulduysanız endişe etmeyin.  Visa Center, sahip olduğu tüm bağlantılar sayesinde işlerinizin tamamını sizler için üstleniyor. Vize uygulamasını konusunda bürokrasinin ne kadar yüksek olduğu fark etmeksizin, %99’luk başarı oranı ile çalışmalarını sürdürmekteler. Özellikle Schengen vizesi haricinde kalan ülkelerdeki tüm talepler titizlikle karşılanıyor.

Visa Center Global Visa Services, 2010 yılında kurulmuş ve kısa sürede sektörün öncü isimlerinden biri olmuştur.  Avrupa’nın ziyaret edilesi tüm ülkelerinde sahip olduğu bağlantılar sayesinde başarı oranını maksimum seviyede tutmaktalar. Firma özellikle Hollanda vizesi, Fransa vizesi ve Almanya vizesi işlemlerinde çok yüksek başarı oranına sahip. Ayrıca vize başvurusu öncesi adaylar, ücretsiz olarak firma tarafından bilgilendiriliyor ve harcamanın ne tutarda olacağı konusunda fikir sahibi oluyorlar. Bildiğiniz üzere vize işlemlerini sadece bireysel olarak yürütmek oldukça yorucu ve zaman kaybettiren bir iştir. Ayrıca bireysel olarak yapılan işlerde başarı oranlarının düşüklüğü söz konusudur.

Bunun nedeni ülkelere göre değişen şartlara uygun prosedürleri bireysel olarak takip etmenin zorluğudur. Ancak Visa Center, sizi tüm bu yüklerden kurtararak en doğru adımları atıyor, her bir müşterisi için profesyonel ekiple çalışıyor. Aklınıza takılan diğer sorular için 7/24 telefon desteğinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca vize başvuru işlemleri hakkında diğer detaylar için websitesini ziyaret edebilir, izlemeniz ve uygulamanız gereken tüm prosedürleri öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde websitelerinde yer alan soru-cevap bölümü sayesinde ön işlemler hakkında sorularınıza ücretsiz olarak yanıt bulabilirsiniz.

İşlemlerinizi ise online randevu sistemi ile kolayca başlatabilirsiniz. Başvuru sırasında sormak istediklerinizi ise websitelerinde bulunan canlı destek bölümünden iletebilirsiniz. Tüm başvuru işlemleri tamamlandıktan ve yurtdışına çıkabilmek için hazır olduktan sonra yetkili müşteri temsilcileri sizinle irtibat kuruyor ve istediğiniz lokasyona pasaportunuz gönderiliyor.

Visa Center danışmanlığı ile birlikte keyifli seyahatler dileriz.

Hakkında admin

Check Also

Yaz Tatili Ne Zaman? Karneler ne zaman alınacak?

Milli Eğitim Bakanlığı 2018-2019 eğitim öğretim yılının son gününü belirledi. Öğrenciler karnelerini almak için sabırsızlanıyorlar. …

Bir cevap yazın