Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bu haber 27 Nisan 2019 - 15:25 'de eklendi ve 8 kez görüntülendi.

ÖSYM tarafından uygulanan 2019 Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavlarının netice tarihi henüz belli olmadı. ÖSYM, 2019 imtihan takviminde 2019 Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavlarının sonuçları için tarih belirlediğinde haberimizin içeriğinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

ÖSYM’DEN SAAT UYARISI

“28 Nisan 2019 tarihinde uygulanacak olan 2019 Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavının 2. Oturumunda adaylar,  İktisat sınavı için saat 10.00’dan sonra, Kompozisyon ve Seçimlik Grup için saat 14.30’dan sonra imtihan binalarına alınmayacaklardır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI”

SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

27-28 Nisan 2019 tarihlerinde uygulanacak olan Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavı adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgelerini ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve namzet şifreleri ile edinebileceklerdir.

SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ