Anasayfa / Teknoloji / S9’da Kapatmanız Önerilen 5 Uygulama

S9’da Kapatmanız Önerilen 5 Uygulama

Samsung’un Galaxy S9 ve S9 + yazılımları, süper güçlü yepyeni özelliklerle geldi ancak bu güç kafa daha kullanışlı hale getirilmek için birkaç ayar yapılmasına ihtiyaç duyuyor.
Samsung Galaxy S9 ve S9+’da çok kullanışlı olmayan veya yalnızca küçük bir kullanıcı grubuna hitap eden pek çok özellik var. Bu yüzden, Galaxy’nizi alır almaz kapatmanız gereken ilk uygulamaların bir listesini sizler için derledik.Bixby ilk sürümünden beri pek çok şey değişti. Ama yine de önünde, her gün kullandığınız bir şey olarak kabul edilmesi için uzun bir yol var. Neyse ki Samsung bunu fark etti ve Galaxy S9’unuzda Bixby’nin bir kısmını veya tamamını devre dışı bırakmak için size birkaç seçenek sundu.Çoğu insanın yapmak isteyeceği tek şey, telefonun yan tarafındaki Bixby düğmesini devre dışı bırakmaktır, ki bu da yanlışlıkla dokunma vakalarını arttır.Bu sorunu çözmek için Bixby Home’u ana ekranınızda hızlıca kaydırarak açın, sağ üst köşedeki dişli çark simgesine ve “Bixby Tuşu” için geçiş düğmesine dokunun. Artık, Bixby düğmesine basmak hiçbir şey yapmayacaktır.

Hakkında hande

Check Also

Huawei Mate 20 Pro makro fotoğraf performansı

Fotoğraf makinesi kameralarının gelişmesiyle birlikte farklı özelliklere de kavuşmaya başladılar. Bunlardan biri de makro yani …

Bir cevap yazın