Anasayfa / Kadın / Red Dead Redemption 2 Oyununun Piyasaya Sürülme Tarihi Ertelendi

Red Dead Redemption 2 Oyununun Piyasaya Sürülme Tarihi Ertelendi

Rockstar’ın en sevilen oyunları arasında yer alan Red Dead Redemption serisinin ikinci oyununun piyasaya çıkma tarihi yine ertelendi. Red Dead Redemption oyununu sevenler için kötü haber firma tarafından açıklandı. Rockstar firması ikinci defa oyunun çıkmasını ertelemek zorunda kaldı.

Bundan önce oyunun 2017’nin kış aylarında piyasaya çıkacağı açıklanmıştı. Oyunun üretici firması geçtiğimiz aylarda bir açıklama yaparak oyunun piyasaya sürülme tarihini bir süre ertelediğini söyledi ve 2018 ilkbahar ayında oyunu çıkaracağını duyurdu. Oyun severleri üzen bu açıklama sonrasında yeni bir açıklama daha yapan firma, çıkış tarihini sürpriz bir şekilde yeniden erteledi.

Rockstar firması tarafından yapılan açıklamada Red Dead Redemption 2 oyununun PS4 ve Xbox one kullanıcıları için 26 Ekim 2018 tarihinde piyasaya çıkacağı bildirildi. 2010 yılında ilki çıkan oyunun PC sürümü üretilmemişti. Ancak Red Dead Redemption 2 serisinin ilerleyen süreçte PC sürümünün çıkabileceği düşünülüyor.

Hakkında nehir kara

Check Also

Ekrem İMAMOĞLU: 23 Haziran’dan sonra yine bir seferberlik dönemini başlatacağız

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, “İstanbul’u biz kazanacağız. 23 Haziran’dan sonra tekrar …

Bir cevap yazın