Promosyon Çözümlerinde Teknoprom Farkı « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Promosyon Çözümlerinde Teknoprom Farkı

Promosyon denildiği zaman pek çok insanın aklına şüphesiz ki takvim ya da kalem benzeri ürünler gelir. Oysa promosyon çözümlerinde fark yaratabilmek için bunun çok daha ötesine geçilmesi lazımdır.

Bu haber 19 Nisan 2018 - 10:48 'de eklendi ve 20 kez görüntülendi.

Promosyon denildiği zaman pek çok insanın aklına şüphesiz ki takvim ya da kalem benzeri ürünler gelir. Oysa promosyon çözümlerinde fark yaratabilmek için bunun çok daha ötesine geçilmesi lazımdır. Gerçekten Teknoprom bu alanda üstün bir başarı kaydetmiş, promosyon usb bellek üretimine başlamıştır. Bu belleklerin tam kapasiteli olmasına karşın çipleri de en üst kalitede üretilmektedir. Toptan usb bellek çeşitlerine Teknoprom sitesinde yer alan ürünler başlığından erişmek de mümkündür. Metal, PVC ve ahşap olmak üzere üç ayrı seçenek sunulur.

Taşınabilir Şarj Cihazı ile Yaratıcılık Örneği

Teknoprom tarafından bu sektöre getirilen yeni soluğun bir diğer yansıması ise promosyon powerbank üretimidir. Bu üretim de son derece dikkat çekici olmak ile beraber en popüler teknolojik ürünler arasında yer alması ve son derece işlevsel olması yönünden fazlasıyla etkili bir promosyon ürünü olacaktır. Toptan powerbank çeşitleri başta olmak üzere daha pek çok teknolojik promosyon ürününe ise yine aynı firmanın web sitesinden erişmek ve sipariş vermek mümkündür.

teknoprom.com