Promosyon Atkı Ürün Özellikleri « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Promosyon Atkı Ürün Özellikleri

Bu haber 22 Eylül 2018 - 23:50 'de eklendi ve 25 kez görüntülendi.

Promosyon Atkı Seçenekleri ve Ürün Özellikleri

Bereler ile birlikte en çok oranda sipariş verilen promosyon atkı modelleri de çeşitli seçeneklere ve türlere ayrılarak alıcılara arz edilmektedir. Dokuma atkılar bu seçeneklerin ilk kolunu oluşturmaktadır. İlk avantaj ve göze çarpan özellik olarak tamamen el emeği göz nuru bir şablonda sunulan bu ürünler yumuşak kumaşı ve kendine has görünümüyle de dikkatleri üzerine çeken bir atkı modeli. Saçaklı olması ise milyonlarca insanın alıştığı ve kanıksadığı bir atkı seçeneği ihtiva etmektedir.

Hem saçakları hem de dokuması ile birlikte bu ürünlerin marka değerini yükseltmedeki performansı tüm şirketleri ve yeni markaları tatmin edecek oranlara çıkmaktadır. Polat atkılar da polar bereler ile birlikte siparişi verilebilecek bir diğer promosyonlar. Genellikle sportif giyinen beylerin ve bayanların tercih ettiği ve poların kendine has hafif kumaşı ile birlikte bu ürünler de markaların görücüye çıkması için ideal bir zemin oluşturmaktadır. Bu ürünler kendi içerisinde saçaklı ve saçaksız olarak ikiye ayrılmakta, bu sayede çok yönlü bir sipariş olanağını alıcı kitlesine bırakmaktadır. İsteyenler yarı yarıya saçaklı ve saçaksız atkı siparişi vererek her türden zevke hitap etmeyi deneyebilmektedir. Son olarak triko atkı seçenekler arasında mevcuttur. Çift katlı olmaları nedeniyle sert geçen kış iklimlerinde tercih edilebilir.

Promosyon Atkı Yaptırmanın Avantajları

Şirketler ve yeni açılmış olan işletmeler için promosyon atkı seçenekleri oldukça cazibeli birer kaynak olmaya devam etmektedir. Öncelikli olarak reklamın en kısa, en hızlı yöntemlerinden biri olarak kabul görmüş promosyon atkı seçenekleri aynı zamanda her cebe ve her bütçeye uygun bir tablo çizmektedir. İstenilen adet kadar sipariş verilmesi de ekstra bir çözüm olarak göze çarpmaktadır. Aynı zamanda sonbahar ve kış aylarında bere ile birlikte en çok tercih edilen koruyucu aksesuar olması da bir diğer tercih sebebi olarak görülmektedir. Atkılar çene altında ve boyun hizasında kullanılan bir aksesuar olduğu için en çok bakılan ve görülen kısımda reklam nesnesi olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle mebzul miktarda bastırılan promosyon atkılar ile birlikte binlerce kişiyi markadan haberdar kılmak günümüz şartlarında mümkün olmaktadır.