Pleksi Nedir Ve Nerelerde Kullanılır – morpleksi.com « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Pleksi Nedir Ve Nerelerde Kullanılır – morpleksi.com

Bu haber 15 Ekim 2018 - 21:15 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi.

 

 

Pleksi ve Özellikleri

 

Ergonomik tasarımların önemli malzemelerinden olan pleksi dekorasyon mimarisi tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Sadece dekorasyon açısından değil işlevsellik, açısından da son derece kullanışlı olan farklı malzemelerin boyutlarını da ihtiyaçlar belirlemektedir. Bu malzemenin birinci özelliği hafif ve kolay işlenebilme özelliğine sahip olmasıdır. Bir diğer özelliği de hem birbirinden farklı renklerde üretilebilmesi, hem de isteğe bağlı olarak şeffaf ve ya koyu olmasıdır. Kesim ve özelliklerine sizin karar vereceğiniz pek çok modeli önceden görerek seçim yapmak için online kataloğumuzdan istifade edebilirsiniz.

 

Pleksi Kesim ve Özellikleri

 

İhtiyaca göre keskin, dairesel ve ya farklı geometrik şekillerde pleksi kesim örnekleri hazırlanmaktadır. Dışarıdan bakıldığında göz kamaştıran, dokunduğunuzda portatif yapısı ile dikkat çeken bu malzeme süsleme, ekleme ve çıkarma gibi farklı işçiliklere de son derece elverişli bir yapısı vardır. Yaklaşık yarım asırdır tasarımcılar ve dekorasyon uzmanları tarafından ustalıkla kullanılan bu malzeme, teknolojinin de katkısıyla çok daha ileri sevilerde bir boyut kazanmıştır. Tasarımcıların hayal güçleri kadar geniş bir yelpazeye yayılan zengin ürün seçeneklerinden iç yapı sektörünün hemen aşamasında faydalanılmaktadır.

 

Pleksiglas ve Özellikleri

 

Şeffaf yuvarlak boru olarak bilinen pleksiglas teknolojisi ile ortaya koyulan eserlere şaşırmamak mümkün değildir. Öyle ki, farklı ebatlardaki borular hemen her özeliğini ihtiyacınıza göre online sayfamızda kolayca inceleyebilir ve ihtiyacınız olan modelleri tarafımızdan kolayca sipariş edebilirsiniz. Hem şeffaf hem de mat renklerde kaliteli malzeme ve işçilik kullanılarak hazırlanan borular; çubuk, merdiven, trabza, merdiven mobilya ve farklı aksesuarların tasarımında sıklıkla faydalanılır.

 

Morpleksi.com ve Avantajları

 

Sitemizin ana sayfasında size sunduğumuz tüm hizmetlerimiz ve ürünlerimiz ile ilgili tüm bilgileri, görselleri ve katalogları görebilirsiniz. Sitemiz morpleksi.com sizlere referans bilgilerimizi görsellerde sunarak ürünlerimizin kullanım alanları ayrıntılı bir şekilde sunmaktadır. Rengarenk, işlemeli, sade ve ya ihtiyaca göre şekil alan yapısı ile birbirinden güzel ve portatif ürünlerle evlerinizde ve ya bulunduğunuz çevrede farklılıklara yer açabilirsiniz. Türkiye’nin her tarafından bizlere kolayca ulaşmanız için ayrıntılı adres telefon bilgimiz ve a mail adresimizi kullanabilirsiniz. Sayfamızda isim soy isi ve mail adresinizi girerek mesaj gönderebileceğiniz bir alanımız da ayrıca mevcuttur.