Özel Metal İle İşler Yolunda « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Özel Metal İle İşler Yolunda

Bu haber 19 Nisan 2019 - 11:55 'de eklendi ve 19 kez görüntülendi.

 

Ofis mobilyaları alanında hizmet veren Özel Metal Büro Mobilyaları şirketi 1965 yılında kuruldu. Yurt içinde ve yurt dışında hizmet veren marka; kamu ve özel sektöre yönelik olarak hizmete devam ediyor. İhtiyaç doğrultusunda çözüm odaklı çalışmaları ile beklentilerin ötesini karşılamak öncelikli hedefler arasında. Üretimin yanı sıra farklı ve aranan diğer bazı markaların da distribütörlüğünü yapan Özel Metal; oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. Standart tasarımların yanı sıra isteğe özel çözümler de sunan şirketin; satış öncesi kadar satış ve sonrasındaki adımları da müşteri memnuniyeti odaklı. Teslimat, montaj gibi her tür işlemde kaliteli ve güvenilir teknik destek ekipleri mevcut.

Özel Metal’de Ürün Seçenekleri

Özel metal büro mobilyalarının ürün kataloğunda yer alan başlıca türler; VİP makam ofisleri, yönetici ve müdür ofisleri, modüler ve hareketli mobilya sistemleri, workstation çalışma sistemleri, ofis bölme sistemleri, ofis oturma grupları, koltuklar ve kanepeler, arşiv ve depolama üniteleri, çelik eşya grupları, ofis mobilyaları, cafe-restoran ve okul, hastane gibi toplu yaşam alanı sistemleri.

Temsilcisi Olduğu Markalar

Özel Metal; 1965 yılından bugüne kadar müşteri kimliklerine uygun mobilya tasarımları ile her zaman sektörün öncü markalarından biri olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra TCC-THE CHAIR COMPANY-GRAMMER Büro Koltukları’nın ana bayisi ve GOLDSIT Büro Oturma Grupları’nın da İstanbul temsilcisidir. Müşteri talepleri doğrultusunda katalog içeriğinde yer alan tüm ürünler kısa süre içerisinde temin edilerek teçhizi ya da teslimatı gerçekleştirilmektedir. İşinde uzman kalifiye ekipler; taşıma ve montaj işlemini çok kısa sürede tamamlamakta olup, bunun için ekstra ödeme alınmamaktadır. Ayrıca tüm ürünler müşteriye teslim edilene kadar güvence altında olup herhangi bir kırık, çizik ya da hasar olması durumunda yenisi ile değiştirilmektedir.

Kalite Standartlarında Yüksek Çıta

Özel Metal Büro Mobilyaları; çalışma masası, makam koltukları ve tüm diğer iş üniteleri konusunda yüksek kalite standartları ile uzun ömürlü ürünlere imzasını atmaktadır. Üretimin başından sonuna kadar tüm aşamalar denetlenmekte ve çevreye saygılı bir üretim modeli uygulanmaktadır. Tüketicilerin istek ve beklentileri doğrultusunda kendini sürekli olarak geliştiren marka; hızla değişen dünyanın farklı ihtiyaçlarına hızlı çözüm bulma konusunda her geçen gün daha fazla yenilik üretmektedir. Müşteri görüşleri ve geri bildirimleri sayesinde daha fazla çeşit, daha ulaşılabilir fiyat şirket düsturudur.

Hayal Gücünü Zorlayan Ofis Koltukları

Özel Metal ürün yelpazesinde en ön sıralarda olan ofis koltukları birbirinden şık ve renklidir. Kendi içinde yönetici koltuğu, şef koltuğu, fileli koltuk, grammer ofis koltuğu, çalışma koltuğu, toplantı koltuğu, misafir koltuğu, bekleme koltuğu, konferans koltuğu ve sinema koltuğu olarak ayrılan koltuklar ergonomik olduğu kadar modern ve şık. Türk Standartları uyumluluk belgesine sahip olmalarının yanı sıra imalat hatalarına karşı da 3 yıl boyunca garantililer. Geniş bir renk kartelasına sahip olan koltuklardan sipariş etmek için ürünlerin teknik özelliklerini inceleyip müşteri temsilcisine talep bildirmek yeterli.

Geniş Depolama Alanı

Ofislerin olmazsa olmazlarından depolama alanları için bol miktarda çözüm önerisi sunan Özel Metal’de her tür dosya dolabı ve kütüphane mevcut. Kapaklı ya da kapaksız, dar ya da geniş tekerlekli ofis dolapları ile kompakt arşiv dolapları bunlardan bazıları. Depolama alanları için üretilen dolapların tamamı E1 standartlarındaki malzemeler ile üretiliyor. Kompakt dolapların üç veya dört bölümlü alternatifleri daha geniş alanlar yaratmaya olanak sağlıyor. Çok katlı olmaları nedeni ile daha fazla doküman depolamak mümkün.

Dar Alanda Çok İş Yapabilme Kabiliyeti

Çalışan sayısının fazla olduğu ofislere alternatif çözümler üreten Özel Metal Büro Mobilyaları; kurumlara dar alanda çok iş yapabilme kabiliyeti sunuyor. Workstation ofis mobilyaları sayesinde çoklu çalışma alanları yaratılarak alandan tasarruf sağlanıyor. İki kişilik ve dört kişilik olmak üzere iki farklı ürün modelinin etajer eklemeli takımları da mevcut. Her bir kişilik çalışma alanının diğeri ile bağlantısını kesen panel sistemi ile çalışanların konsantrasyonunu üst düzeyde tutmak mümkün. Ayrıca çekmeceli dolap ve kapaklı dolap modülleri ile daha fazla depolama alanı sunuyor. Metal profilden üretilen ayaklar sayesinde dayanıklılık süresi uzatılan ürünler, elektrostatik toz boyalı.

Toplantıda Konfor Arayanlar

Bir şirketin belki de en önemli kararları aldığı, anlaşmaları sağladığı yer toplantı odası. Toplantının yapılacağı yerin stili ve konforu, özellikle sözleşme esnasında kişilerin bilinçaltına olumlu ya da olumsuz sinyaller gönderiyor. Dolayısıyla konuklarını iyi ağırlamak isteyen her firmanın tercihi olan Casa Toplantı ürünü; Özel Metal’in en çok alkış toplayanları arasında. Metal ayak tasarımları ve geniş renk kartelası ile her zevke hitap eden bir tarzı var. Üstelik yine Özel Metal’in birbirinden farklı ofis koltukları çeşitlerinden kombin oluşturmak da mümkün oluyor.

Beklerken Dinlendiren Seçimler

Özellikle yoğun çalışma saatleri olan ve konuk sayısının fazla olduğu şirketlerde ilk göze çarpan bölüm bekleme salonu. Burada ön fikir sahibi olan konukların çok daha iyi ağırlanması için özel olarak dizayn edilen Özel Metal bekleme koltukları, tekli ya da üçlü alternatifler sunuyor. Tekli modellerde kolçaklı ve deri kumaşlı ürünler en fazla rağbet görenler arasında. Bunun dışında, özellikle kuaför, veteriner kliniği gibi iş yerlerinde tercih edilen renkli kumaşlardan imal edilen koltuklar da eğlenceli ve keyifli bir deneyim sunuyor. Banka, ödeme merkezi gibi daha resmi kurumlar için dizayn edilmiş olan üçlü bekleme koltukları son derece ergonomik. Yerden tasarruf ettiren kolçaksız yapısı ve sağlamlık sunan metal ayaklar ile hem hafif hem de dayanıklı.

Ofis mobilyaları alanında hizmet veren Özel Metal Büro Mobilyaları ofis koltuklarından çalıma masası ve toplantı masasına, bekleme odası sandalyelerinden depolama ünitelerine kadar birbirinden farklı ürün gruplarında imalat ve satış yapıyor. Ayrıca en çok tercih edilen farklı markaların temsilciliğini de üstlenen şirketin müşteri memnuniyeti odaklı bir performans sistemi var. Ürün talebinde bulunmak için müşteri temsilcileri ile iletişime geçmek yeterli. Geniş ürün yelpazesi ve farklı renk seçenekleri ile her zevke hitap eden ofis mobilyaları 3 yıl garanti avantajı sağlıyor. Bu sayede imalattan kaynaklanan her türlü probleme karşı satın alınan ürünler garantilenmiş oluyor.

Elbette kullanımdan kaynaklanan bazı problemlerin yaşanabilmesi de olası. Bu nedenle satın alınan ofis mobilyalarının yıkanmaması, sudan ve ateşten korunması gerekli. Ayakları metal olsa da; gövde kısmı kumaş, deri veya ağaç olan sandalye, koltuk ya da masa gibi mobilyaların bu bölümlerinin su ya da ateşle hasar görmesi mümkün. Temizleme işleminin nemli bezle yapılması yeterli. Ağır kimyasal temizleyicilerin kullanılmaması tavsiye edilen bir diğer noktadır. Eğer çıkarılması çok zor lekeler mevcutsa, profesyonel hizmet veren bir temizlik şirketinden yardım almakta fayda var. Bu tür şirketlerin kullanmış olduğu endüstriyel temizleyiciler, ürünlerin zarar görmesinin önüne geçmekte. Bu şekilde ofis mobilyalarının ömrü uzamakla birlikte, dolaylı olarak çevreci bir duruş sergilemek mümkündür.

Özel Metal Ofis Mobilyaları sektörün önde gelen şirketlerinden biridir. Ulaşılabilir fiyatları, yüksek kalite standartları, geniş ürün yelpazesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışanları ile her geçen gün daha fazla beğeni topluyor. Daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için www.ozelmetal.com.tr web adresi ziyaret edilebilir.