Özel Jet Fiyatları « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Özel Jet Fiyatları

Bu haber 11 Nisan 2018 - 14:03 'de eklendi ve 34 kez görüntülendi.

 

Özel bir jet alacaksanız ve fiyatlarını merak ediyorsanız, fiyat etkenlerini oluşturan faktörleri bilmeniz gerekiyor. Bunun için önce hayallerinizi süsleyen mükemmel bir jet nedir buna karar verin. Eğer gerçekten bir uçak almaya karar verdiyseniz, ne sıklıkla seyahat edeceksiniz ve ne uzaklıktaki mesafelere gideceksiniz, ne kadar bagajınız olacak, gittiğiniz yerde ne kadar kalacaksınız gibi soruların cevabını vermiş olmanız gereklidir.

Gerçekten özel bir jete ihtiyacınız var mı?
Eğer her yıl 200-400 saat arası uçuş yapıyorsanız, özel jet almak size avantaj sağlar. Fakat bir jet kiralamaya göre daha fazla sorumluluk veya farklı masrafları da beraberinde getireceğinden, uçucu ekip, yakıt masrafları, uçuş izinleri gibi farklı konuları da düşünmelisiniz.

Özel Jet Fiyatları, tabi ki uçulacak olan yolun mesafesine göre karar veriliyor, 5 saatlik bir yolun maliyeti kullanacağınız jete göre fiyat çalışması yapılmaktadır. Özel jeti satın almak istediğinizde ise rakamlar çok daha farklı boyutlara çıkmaktadır. Çok revaçta olan bir jet alacaksanız rakamlar 40-50 milyon € civarında fiyatlar değişmektedir. Bu sebeple özel jet kiralamak mı yoksa özel jeti satın almak mı daha mantıklıdır, doğru kararı vermelisiniz.

Özel Jet Fiyatlarında Uygun Seçenek

Amacımız hayatınızı kolaylaştırmak ve her şeyi sizin ayağınıza getirmek. Bundan dolayı sizlerle iletişime geçerken en iyi jet kiralama hizmetini en uygun fiyatlara size sunmayı amaçlıyoruz. Özet jet kiralama ile uçaktaki geçireceğiniz zamanı ve ayrıcalıklarla sizin için özel bir fiyat listesi oluşturulacaktır. Her türlü önerilerinizi düşünerek esas olan “sizsiniz” diyoruz. Bu yüzden de sizden gelecek her soruya ve bütçeye göre size özel jet kiralama hizmetimizi sunmak isteriz. Eğer sunduğumuz fiyat bütçenize uygunsa, sizin için en güvenilir uçakla hizmetinize başlarız. Özel jet fiyatları bize değil müşterilerimiz seçtiği kriterlere göre belirlenir.

Özel günleriniz ve tatil bölgelerinde yapacağınız bir yaza hızlı ve zamanında ulaşmak için http://www.triajet.com/tr adresinden özel isteklerinizi öğrenebilirsiniz.