Önem Taşıyoruz « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Önem Taşıyoruz

Eşyalarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve Aykul Nakliyat olarak eşya değil önem taşıyoruz.

Bu haber 10 Eylül 2018 - 18:05 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.

Eşyalarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve Aykul Nakliyat olarak eşya değil önem taşıyoruz. Evden eve nakliyat ve kurumsal nakliyat işlerinizi alanında uzman teknik personelimizle eşyalarınızın durumuna göre, personelimiz arasında bulunan mobilyacı elemanlarımız aracılığı ile eşya paketleme ve taşıma işlemi ile ilgili ön planlama aşaması geçildikten sonra en güvenli şekilde eşyalarınızı paketleyerek hizmet vermeye başlıyoruz. İstanbul merkezli bir firma olmamıza rağmen Ümraniye nakliyat dahil olma üzere tüm Türkiye’deki nakliyat taleplerinize karşılık veriyoruz.

Hizmetlerimiz evden eve taşıma veya kurumsal taşıma ile sınırlı olmayıp; ofis nakliyesi, parsiyel taşımacılık, parça eşya taşımacılığı, para kasası ve piyano taşımacılığı ile nakliye ambarı hizmetini de siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Tüm İstanbul’da olduğu gibi Üsküdar nakliyat talepleriniz doğrultusunda yine en güvenilir ve profesyonel hizmet için sizi, bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

İstanbul’un her geçen gün gelişen ve büyüyen muhitlerinden biri olan Ataşehir ve çevresinden gelen yoğun talepleriniz için yine bu bölgede taşımacılık anlamında bayrağı elimizde tutuyor, dolayısıyla Ataşehir nakliyat çözümleri için müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler veriyoruz.

Klasik taşımacılık hizmeti dışında nakliye ambarı hizmeti programımızı da siz değerli müşterilerimiz için güvenle başlatmış bulunmaktayız. Bu hizmetimizde eşyalarınızı sigortalı olarak dilediğiniz süre zarfında aylık cüzi bir kira bedeli karşılığında özenle paketleyerek depomuzda muhafaza ediyoruz.

Aykul Nakliyat ile taşımacılığı eğlenceye dönüştürebilmeniz için sizi http://www.aykulnakliyat.net adresine bekliyoruz.