Anasayfa / Güncel / Okan Buruk Yeni Transferi Hakkında Konuştu

Okan Buruk Yeni Transferi Hakkında Konuştu

Fenerbahçe kulübünden ayrılarak, Çaykur Rizespor ile anlaşan Aatif hakkında önemli açıklamalar geldi. Buruk, “İkinci yarıya iyi hazırlandık. Oyuncu performanslarımız iyiydi. Maça hazırlanıyoruz. İki yeni arkadaşımız aramıza katıldı. Ayrılan ve ayrılacak arkadaşlarımız var. Aramıza katılacak arkadaşlarımız da olacak. Transferde, tam hayal ettiğimiz gibi kampa oyuncuları yetiştiremedik. Kampın son gününe iki arkadaşımız yetişti. Ara transfer zor işliyor.” Sözleri ile dikkat çekti. Yeni transferler ile takımın güçlenmesinin ardından üst sıralara çıkmak için daha büyük mücadele sarf edilecek. Tümünü queenbet ile takip etmek ise kolay hale geliyor.

Transferlerin Zorluğu Da Gündem Konusuydu

Deneyimli hocanın değindiği konular arasında şuan ki transfer gündemi de yer aldı. Çalışmalardan özellikle bahsetti. Buruk, “Her şeye rağmen kadromuzu ilk maça hazırlıyoruz. Transferle ilgili çalışmalar da devam ediyor. Bu hafta iki oyuncu daha kadromuza katmak istiyoruz. Belirlediğimiz mevkiler var. Stoper, sol bek, orta saha ve hücum hattına birer oyuncu transfer etmek istiyoruz. İnşallah bu maça (Kasımpaşa) yetiştiririz. İnşallah bugün çözülür, biter ve aramıza katılır. İstediğimiz, Türkiye ligini bilen, yetenekli bir oyuncu. Katkı sağlayacak bir oyuncu.” Yeni sezonda alınacak olan sonuçları queenbet ile çok daha yakından takip edebileceksiniz.

Takımdaki Oyuncular Hakkında Önemli Sözler

Yeni transfer hakkında olduğu kadar şuan kadroda bulunan simler hakkında da önemli açıklamalar geldi. Buruk, “Bazı oyuncular sözleşmelerine bakıyor. Gidip oynamak yerine, kalıp maaşını almaya bakıyor. Ben yapamazdım. Traore’de bunu çok görüyoruz. Geldiğinden bu yana katkı vermedi ve ayrılmayı düşünmüyor. Yeni yabancılar alındıkça, ayrılması gündeme gelecek oyuncular olacak. Gelecek hafta yabancı sayımız netleşir.” Sözleri ile gündemi belirledi. Queenbet sayesinde ligin kalan maçlarını keyifle takip edebileceksiniz.

Hakkında vadi

Check Also

Yaz Tatili Ne Zaman? Karneler ne zaman alınacak?

Milli Eğitim Bakanlığı 2018-2019 eğitim öğretim yılının son gününü belirledi. Öğrenciler karnelerini almak için sabırsızlanıyorlar. …

Bir cevap yazın