Anasayfa / Güncel / Okan Buruk Aatif Transferi Hakkında Konuştu

Okan Buruk Aatif Transferi Hakkında Konuştu

 

Fenerbahçe takımı ile bir türlü istenileni veremeyen oyuncu için transfer süreci başladı. Ara transfer döneminde Fenerbahçe aldıkları kadar gönderdikleri ile de konuşuluyor. Bu isimlerden biri de Aatif olmuş durumda. Oyuncu Çaykur Rizespor’un teklifi karşılığında gönderildi. Takımın başındaki deneyimli çalıştırıcı Okan Buruk ise konu açıklamalarda bulundu. Öncesinde ise ligin ikinci yarısında alınacak olan başarılı sonuçlar ile ligin alt sıralarından kurtulmanın mümkün olduğunu belirtiyor. Restbet giriş ile süper lig heyecanı bir başka yaşanıyor.

Fenerbahçe’ye Teşekkür Etti

Açıklamalarında teşekkürü ihmal etmedi. Teknik adam süreç hakkında da bilgi verdi. Buruk, “Aatif ile ilgili bugün net gelişme bekliyoruz. Biz elimizden gelen en iyi teklifi yaptık. Aatif tekrar kulübü ile konuşacak. Burada Fenerbahçe Kulübü de oyuncunun Çaykur Rizespor’a gelmesi için çok yardımcı oldu.” Sözlerini kullandı. Takıma yeni katılacak olan isimler hakkında da bilgi verdi. Güçlü bir oyun planı ile ikinci yarıda Çaykur Rizespor çok daha özel bir takım haline gelecek. Bu anları restbet twitter ayrıcalığı ile kolaylıkla takip edebileceksiniz. Futbol severleri bekleyen yüksek heyecana en güzel şekilde ortak olmanın tadını çıkarın. Beklentilerinizi karşılayacak olan ayrıcalıklar kaçmaz.

İkinci Yarı İçin Hedefler Oldukça Yüksek

Okan Buruk yaptığı açıklamalar içinde ligin ikinci yarısına da değindi. İşte o sözleri: “İkinci yarıya iyi hazırlandık. Oyuncu performanslarımız iyiydi. Maça hazırlanıyoruz. İki yeni arkadaşımız aramıza katıldı. Ayrılan ve ayrılacak arkadaşlarımız var. Aramıza katılacak arkadaşlarımız da olacak. Transferde, tam hayal ettiğimiz gibi kampa oyuncuları yetiştiremedik. Kampın son gününe iki arkadaşımız yetişti. Ara transfer zor işliyor.” Şeklinde oldu. Bundan sonra benzersiz deneyimlerden yararlanacağınızı da unutmayın. Sizi bekleyen olanaklar giderek çok daha iyi bir seviye alıyor.

Hakkında vadi

Check Also

Yaz Tatili Ne Zaman? Karneler ne zaman alınacak?

Milli Eğitim Bakanlığı 2018-2019 eğitim öğretim yılının son gününü belirledi. Öğrenciler karnelerini almak için sabırsızlanıyorlar. …

Bir cevap yazın