Ofis Kurmanın En Kolay Yolu « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Ofis Kurmanın En Kolay Yolu

Yeni bir şirket kuruyorsanız veya yaptığınız işte artık kendinize ait bir ofisiniz olması şart ise uzun ofis arayışlarına ve yüksek maliyetleri gözden çıkarmanıza gerek yok.

Bu haber 12 Haziran 2018 - 15:32 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi.

Yeni bir şirket kuruyorsanız veya yaptığınız işte artık kendinize ait bir ofisiniz olması şart ise uzun ofis arayışlarına ve yüksek maliyetleri gözden çıkarmanıza gerek yok. İstanbul Koza Plaza’da yer alan Micro Office firması sayesinde dilediğiniz ofise kolayca ulaşabilirsiniz. Firmayla ve ofislerle ilgili detaylı bilgiye microoffice.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Mikro Ofisler Makro Çözümler!

Firma sayesinde sanal ofis ve hazır ofis hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Sanal ofis aktif bir ofis kiralamaya ihtiyacınız olmadığı durumlarda kullanabileceğiniz bir yöntem. Bu hizmetten yararlanırsanız firmanız adına çalışan bir sekreter, telefon ve faks numaranız ve adresiniz temin edilir. İhtiyacınız olduğunuzda toplantı odalarını kullanabilirsiniz. Hazır ofis zamandan ve paradan tasarruf etmenize imkan verir. Plaza binasında yer alan hazır ofisler 11 metre kareden başlar ve istediğiniz şekle ve kullanım alanına getirebileceğiniz ofislerden oluşur. Bina güvenlik görevlileri tarafından korunurken odanızda kartlı sistem sayesinde ekstra olarak korunur. Ofislerde dolap, çalışma masası, faks ve size ait telefon bulunur. Dilerseniz şirketiniz adına telefonlara bakacak sekreter hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

http://www.microoffice.com.tr/