Nostaljik Kına Organizasyonu « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Nostaljik Kına Organizasyonu

Bu haber 07 Şubat 2019 - 16:21 'de eklendi ve 64 kez görüntülendi.


İzmir Organizasyon firması, kına organizasyonlarına farklı çözümler getiriyor, yaratıcı konseptlerde kına gecesi etkinlikleri organize ediyor. Kına organizasyonlarınızda hem konuklarınızı lezzetli ikramlarla karşılamak, hem de kına organizasyonunuzu konsept açısından zenginleştirmek için nostaljik satıcılar hizmeti veriyor.

Nostaljik Satıcılar Nedir?

Nostaljik satıcılar sokak lezzetleri olarak da bilinir. Eski dönemlerde sokaklarda, kalabalık caddelerde çeşitli standlar kurulurdu. Bu standlarda da her damağa, her yaşa hitap eden lezzetli yiyecekler satılırdı. Kutlamalarda ve özel günlerde kurulan standlarda satılan yiyecekler halk tarafından ilgile ve büyük bir sevinçle karşılanırdı. İşte bu lezzetler, bugün birçok eğlence organizasyonu ve etkinliğinde de, tıpkı o dönemde olduğu gibi yerini buluyor. O dönemlerde sokaklarda yiyecek standları kuran satıcılara, nostaljik satıcılar deniyor.

Kına organizasyonu, geçmişten gelen geleneklerimizden biri olduğundan, geçmişten gelen lezzetler olan sokak lezzetleri de bu etkinliğe çok yakışıyor. İzmir Organizasyon firması, Osmanlı macunu, şerbet, limonata, patlamış mısır, pamuk şeker, Türk kahvesi gibi lezzetleri, nostaljik lezzetler standlarında konuklarınıza sunuyor. Üstelik tıpkı eski dönemlerdeki konseptle. Satıcılar yöresel kostümler ile sunumlarını yapıyorlar. Standlar da tıpkı o günlerdeki gibi tasarlanıyor. Sizde Hizmet almak istiyorsanız : https://www.izmirorganizasyon.com/kina-organizasyonu.html Bilgi alabilirsiniz

Osmanlı Macuncusu

İzmir Organizasyon macuncuları, yöresel kostümleri ve rengarenk macunları ile kına organizasyonlarınıza renk katıyorlar. Çeşitli meyve aromalarından ve şekerden yapılan macun, özel bir tepside, tahta çubuklara sarılarak konuklarınıza dağıtılıyor.

Şerbetçi ve Limonatacı

Çeşitli meyve özlerinden yapılan ve karanfil gibi lezzetlerle tatlandırılan şerbet, aslında Osmanlı şerbeti olarak biliniyor. İzmir Organizasyon’un nostaljik satıcıları şerbet ikramlarını, özel bakır güğümlerde, ilgi çekici bir gösteriyle yapıyorlar. Şerbet ikramları ile kına organizasyonlarına gelen konuklarınızı hoş bir şekilde karşılıyorlar.

Özellikle yaz günlerinde ise konuklarınıza serinletici limonata sunumları yapıyorlar.

Patlamış Mısırcı

Kalabalık etkinliklerin en eğlenceli ve lezzetli yiyeceklerinden biri olan patlamış mısır, İzmir Organizasyon’un profesyonel popcorn makinelerinde yapılıyor ve konsepte uygun olarak tasarlanmış kese kağıtlarında konukalrınıza sunuluyor.

Kahveci Güzeli

Kahveci güzeli standında, bakır cezvelerle kumda pişirilen Türk kahveleri konuklarınıza ikram ediliyor.

İzmir Organizasyon Nostaljik Satıcılar Hizmeti

İzmir Organizasyon firması, geleneksel kına organizasyonlarınızı en özel şekilde planlıyor ve organize ediyor. Sokak lezzetleri ve nostaljik standlar ile de kına organizasyonlarınıza renk katıyor.

İzmir Organizasyon firmasının kına organizasyon hizmetleri ve nostaljik satıcılar hizmetleri hakkında daha detaylı bilgiye, firmanın www.izmirorganizasyon.com ve www.sokaksaticilari.com adresli web sitesinden ulaşabilirsiniz. Kına organizasyonunuzda nostaljik standlara yer vermek için de 02324215000 numaralı irtibat telefonlarından, firmanın müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

Odak Anahtar Kelime Nostaljik Satıcılar Meta Açıklaması İzmir Organizasyon firması kına organizasyonlarında nostaljik satıcılar ve sokak lezzetleri hizmeti veriyor. İzmir Organizasyon. Anahtar Kelimeler Nostaljik satıcılar, sokak lezzetleri, kına organizasyonlarında nostaljik satıcılar, pamuk şeker standı kiralama, kahveci güzeli standı, izmir kına organizasyonu, izmir organizasyon firmaları, izmir organizasyon şirketleri, izmir organizasyon