Nihat Doğan ve Ümit Karan Survivor 2018 Kadrosuna Dahil Oldu « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Nihat Doğan ve Ümit Karan Survivor 2018 Kadrosuna Dahil Oldu

Bu haber 27 Kasım 2017 - 23:05 'de eklendi ve 8 kez görüntülendi.

Uzun bir süreden beri devam eden ve her sene reyting rekorları kıran efsane yarışma programı Survivor’ın 2018 çekimlerinin başlamasına kısa bir zaman kaldı. Bu sezonda reytinglerde zirveyi kimseye bırakmayacağı düşünülen Survivor 2018 All Star olarak ekranlara gelecek. Ünlüler takımının eski dönemlerde yarışmış en iyi yarışmacılardan oluşacağı All Star kadrosuna karşı gönüllüler takımı daha önce Survivor’a katılmamış olan yeni yarışmacılardan oluşacak.

Her geçen gün Survivor kadrosuna dahil edilen eski yarışmacılara dair bilgiler gün ışığına çıkıyor. En son Survivor All Star 2018 kadrosuna Nihat Doğan ve Ümit Karan’ın da dahil olduğu duyuruldu.

Reyting rekorları kırması beklenen Survivor All Star 2018’in kadrosuna Nihat Doğan ve Ümit Karan da dahil oldu. Daha yarışma başlamadan hakkında spekülasyonların başladığı ve izleyiciler tarafından kadronun büyük bir merakla beklendiği Survivor All Star 2018’in diğer sezonlardan çok daha heyecanlı geçeceği düşünülüyor. Kadroya son olarak dahil edilen Nihat Doğan ve Ümit Karan bu sezon Survivor’ın reytiglerde zirvede yer alacağının en büyük kanıtı oldu. Survivor yarışmasına dahil olacak diğer yarışmacılar da büyük bir merakla bekleniyor. Geçmiş dönemlerde yarışacak hangi ünlüler Survivor kadrosuna katılacağı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Survivor’ın sunucusu ve yapımcısı Acun Ilıcalı tarafından daha önce yarışmada bu sezon yer alacak 8 ünlü isim açıklanmıştı. Son olarak kadroya eklenen isimler ise Nihat Doğan ve Ümit Karan oldu. Ayrıca yarışma için memleketi Iğdır’dan kalkıp İstanbul’a 50 gün yürüyen Cumali Akgül’de Acun tarafından yarışmaya dahil edildi. Cumali Akgül gönüllüler takımında yarışacak.

Acun Ilıcalı tarafından açıklanan 9 kişilik Survivor All Star 2018 listesi şu şekilde:

Ünlüler:

Nagihan Karadere

Merve Aydın

Hilmicem İntepe

Turabi Çamkıran

Adem Kılıççı

Sema Aydemir

Hakan Hatipoğlu

Murat Ceylan

Gönüllüler:

Cumali Akgül