Anasayfa / Güncel / Neşe Tekstil Mezuniyet Kıyafetleri

Neşe Tekstil Mezuniyet Kıyafetleri

 

Neşe Tekstil, Bursa’ da kurulan; okul kıyafetleri, öğretmen önlükleri ve iş kıyafetleri üretimi gerçekleştirirken aynı zamanda kaliteli ayrıca özel tasarım olan cübbe ve kep üretimi ile birlikte bu ürünlerin ihracatını da yapan bir tekstil firmasıdır. Neşe Tekstil’ in ana kuralı müşteri odaklı çalışma olduğu için; pazarın ihtiyaçlarını ve beklentilerini belirleyen bir politika ile birlikte uzun yıllardır üretim ve ihracat faaliyetlerine devam etmektedir.

Neşe Tekstil, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet politikasına sahip olan kaliteden asla taviz vermeyen bir tekstil firmasıdır. Bu doğrultuda ürünleri üretim aşamasından sonra kalite kontrolünden de geçmektedir. Böylece müşterilerine kusursuz bir şekilde hizmet sunan bir firma haline gelmiştir.

Firmanın üretimini gerçekleştirmiş olduğu ürün listesi aşağıda yer almaktadır:

Anaokulu, ilkokul, lise, üniversite mezuniyet cüppe ve kepleri

Öğretmen önlükleri

Çeşitli alanlar için iş kıyafetleri

Anaokulu, ilkokul, lise okul kıyafetleri

Cüppe – Kep

Alanında uzman ve tecrübeli ekibi ile birlikte; Neşe Tekstil cübbe kep üretiminde de başarılı olup kaliteli malzemeleri ve titiz işçiliği ile birlikte cübbe özel tasarımları ile hizmet vermektedir. Ayrıca kep üretimi de gerçekleştiren firma zirvede yer alan ürünler üretir. Bu özel ürünler hakkında bilgi sahibi olmak ve satın almak için www.nesetekstil.net adresini ziyaret etmek yeterlidir.

Mezuniyet Cübbesi

Neşe Tekstil temel prensibi daima müşteri tatmini ve yüksek kaliteli ürün üretmektir. Bu yüzden anaokulu mezuniyetinden üniversite mezuniyetine kadar mezuniyet cübbesi üretimi yapar. Şık tasarım ve uygun fiyatları ile mezuniyet cübbeleri Neşe Tekstil’ de! Cübbeler hakkında bilgi sahibi olmak için www.nesetekstil.net adresi ziyaret edilebilir.

Mezuniyet cübbeleri için kaliteli ve uygun fiyatlı adres Neşe Tekstil olup; alanında en hızlı ve güvenilir hizmet veren bir firmadır. Çünkü Neşe Tekstil inanıyor ki ticaret hayatında hayatta kalmak güvenilir olmak ve kaliteli ürün üretmektir. Bu yüzden çocukların en özel ve güzel günlerinden biri olan mezuniyet tören kıyafetlerini uzman ve tecrübeli ekibi ile birlikte müşteri odaklı çalışma ile ticaret hayatına zirvede devam etmektedir.

Firma Adres ve İletişim Bilgileri

Adres: Demirtaşpaşa Mah. Cumhuriyet Cad. Osmangazi BURSA

Telefon: +90 554 191 78 22

Mail: tekstilnese@gmail.com

 

Hakkında Tufan

Check Also

Yaz Tatili Ne Zaman? Karneler ne zaman alınacak?

Milli Eğitim Bakanlığı 2018-2019 eğitim öğretim yılının son gününü belirledi. Öğrenciler karnelerini almak için sabırsızlanıyorlar. …

Bir cevap yazın