Nejat ve Suna : Benim Tatlı Yalanım « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Nejat ve Suna : Benim Tatlı Yalanım

Bu haber 29 Mayıs 2019 - 22:11 'de eklendi ve 26 kez görüntülendi.

Star TV’de 13 Haziran Perşembe izleyici ile buluşacak olan; Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in başrollerini paylaştığı yeni sıra Benim Tatlı Yalanım’ın tanıtım çekimlerinden romantik anlar basınla paylaşıldı.

İzleyici ile buluşmak için gün sayan Star TV‘nin yeni dizisi Benim Tatlı Yalanım‘ın başrol oyuncuları Furkan Palalı ile Aslı Bekiroğlu’nun daha evvel görmediğiniz sıcaklıktaki  romantik anları aka zevk topladı. 

Enerjileri ve birbirlerine olan uyumları ile dikkat çeken ikiliye sosyal medyadan da övgü yağdı.

MASUM BİR YALANLA BAŞLAYAN AŞK 

Ayrı dünyaların insanları olan Nejat ve Suna’nın masum görünen bir yalanla başlayan ve izleyenleri  sarıp sarmalayacak bir aşka doğru ilerleyen, süprizlerle dolu hikayesi şimdiden merak konusu oldu. 

O3 Medya imzalı, yönetmenliğini Barış Erçetin ve Cihan Vural’ın üstlendiği, senaryosunu, Deniz Dargı ile Murat Taşkent’in kaleme aldığı, Ahmet Saraçoğlu, Gonca Sarıyıldız, Aslı İnandık,  Cem Zeynel Kılıç, Sadi Celil Cengiz, SedaTürkmen ve  Ali Yoğurtçuoğlu’nun da  kadrosunda  yer aldığı Benim Tatlı  Yalanım, sevilen isimleri ve sıcacık hikayesi ile izleyicinin kalbini fethedecek.

BENİM TATLI YALANIM FRAGMAN İZLE