Müziğin Teknolojiyle Buluşması « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Müziğin Teknolojiyle Buluşması

Kulağa hoş gelen sözlü veya sözsüz melodilere müzik adı verilir. Müzik çok eski çağlardan belli vardır. Zaman içerisinde gelişen müziğin yeni türleri ve yeni dinlenme şekilleri oluştu.

Bu haber 11 Haziran 2018 - 9:25 'de eklendi ve 25 kez görüntülendi.

Kulağa hoş gelen sözlü veya sözsüz melodilere müzik adı verilir. Müzik çok eski çağlardan belli vardır. Zaman içerisinde gelişen müziğin yeni türleri ve yeni dinlenme şekilleri oluştu. Teknolojinin ilerlemesi sayesinde tubidy gibi müzikleri mp3’e çeviren yeni sistemler gelişti. Mp3 denilen sıkıştırılmış müzik dosyaları aracılığı ile telefonlarla bile istediğiniz müziği rahatça dinleyebiliyorsunuz. Peki, evden çıkmadan müziklere nasıl kolaylıkla erişebilirsiniz? Bunun için internete mp3 indir, mp3 ara, mp3 dinle gibi müziklere ulaşmanızı kolaylaştıracak anahtar kelimeler yazmanız yeterli.

Bir Tık Ötedeki Müzik

İnternette mp3’leri bulduktan sonra bazı müzikler çok hoşunuza gidebilir ve daha sonrada dinlemek isteyebilirsiniz. Bunun içinde müzik indir seçeneğine tek bir tıklamanız yetiyor.

mp3dinledur.net sitesine girerek aradığınız şarkının ismini ve sanatçıyı yazıyorsunuz ardından arama butonuna tıklıyorsunuz, şarkıyı bulduktan sonra ister dinleyebilir isterseniz de şarkı indir seçeneğine tıklayarak indirip istediğiniz yerde istediğiniz zaman sevdiğiniz şarkıyı dinleyebilirsiniz. Ayrıca siteden son zamanlarda popüler olan şarkılara da tek tıkla kolayca ulaşmanız mümkün.

mp3dinledur.net