Muammer Ketenci canlı yayında Hatice’ye sitem etti « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Muammer Ketenci canlı yayında Hatice’ye sitem etti

Bu haber 21 Mart 2019 - 0:27 'de eklendi ve 17 kez görüntülendi.

Muammer Ketenci’nin defilesinde yaptığı hareketle günlerdir konuşulan Hatice’ye, diri yayında katı sözler söylendi.  

Yaptığı hareketle magazin gündemini epey meşgul eden Hatice, dünkü röportajında dikkat çeken ifadeler kullanmıştı. Hatice, Muammer Ketenci’ye ‘kalçamı göstereceğim’ dediğini söylerken, defilenin sahibi Ketenci’den bugün diri yayında Hatice’ye yanıt geldi.

Hatice’ye sitem eden Ketenci, Hatice’yi provalarda kalçasını açarsan seni öldürürüm” diye uyardığını söyledi. Ketenci, Hatice’nin program yapımcısına mesaj göndererek “Mahalle polemiğine girmek istemiyorum” sözlerinin üzerine deliye döndü.

“ŞURAMI AÇSAM” DEDİ, “SENİ ÖLDÜRÜRÜM” DEDİ

Hatice tarafından kullanıldığını söyleyen Muammer Ketenci, diri yayında şu sözlerle ateş püskürdü: “Kendi dalımda zirvedeyim. Benimle uğraşan büyüklerim de var. Ben 9 adet meşhur çıkardım defilede. Hatice’yi defileye 1 hafta kala aradım. Çünkü Hatice’nin vücudu var. Şimdiki manken kızlarımıza bu elbiseleri giydirsek berbat olur. Defileye 2 gün kala teklifi kabul etti. Defileden bir gün evvel provaya geldim. Provada ‘şuramı açsam’ falan dedi ‘ben de sakın öyle bir şey yapma seni öldürürüm’ dedim. Tüm samimiyetimle söylüyorum. Beni topa koyarlar sakın yapma dedim” ifadelerini kullandı.

“HATİCE BENİ KULLANDI”

Ketenci, sözlerine şu şekilde devam etti: “Hatice beni kullandı. Önce kimseye röportaj yapma falan dedi. Sabah kendisi röportaj verdi akşam benim programa çıkmamı engelledi. Allah çocuklarımın bana hayrını göstermesin ki kalçasını açacağını bilmiyordum. Yaptığı resmen üçkağıtçılık. Şu an ona yazıklar olsun diyorum. Hemen yayına bağlasın ben öcümü alayım.

Hatice’nin mahalle polemiğine girmek istemiyorum sözlerine sinirlenen Ketenci, “Ya sen ne diyorsun ya? Ben sana ruhsat verdim mi Sen bana sana çıkıp bunlara prim verme diyen ben değilim. Sen benim günahımı alıyorsun. Seninle iyi bir arkadaşlığım vardı sen bana bu cümleyi mi kuruyorsun yazıklar olsun ya. Bir daha benim adımı bile alma seni Instagram’dan siliyorum. Terbiyesiz. Benim seninle yapacak bir reklamım yok kendine gel. Kapa o çeneni otur oturduğun yerde benim canımı sıkma” ifadeleriyle türkücü Hatice’ye tepki gösterdi.