Hüddam Hoca « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Hüddam Hoca

Bu haber 03 Nisan 2018 - 19:09 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.

Profesyonel medyumlar arasında bilinen tanınan ve sevilen ve tabi en fazla tecrübeye sahip hocalardan biridir. Hoca bu mesleğe 30 yıl öncesinden başladı ve halen de bu icraatlerini sürdürmektedir. Binlerce insan medyum hocanın derin ilminden istifade ederken vefk ilminin getirdiği bereketler ve huzurlarla ihya oluyor. İzmir Medyum Hoca teknolojiyi de kullanarak internet sitesi ile siz değerli kardeşlerimize ulaşıyor. Medyum hocanın hizmetleri sadece büyü yapma ya da büyü bozma değildir, bunların yanı sıra fal bakımlarında yıldızname bakımında burçların bakımında da sizlere yardımcı olmaktadır.
Gerçek medyumlar
Gerçek medyumbulmak gerçekten de oldukça zorlaştı çünkü eline bir vefk alan kimse, bunun binlerce fotokopisini çıkararak türlü vaatlerle insanlara satabiliyor. Gerçek medyumlar sizin sorunlarınıza çare olmak için sadece sizin için- size has vefkler yazarlar. Bir vefk yazıldığında bunun etkisi umumi olmaz. Sadece odaklı kişiyi etkiler ve onun çevresini etkiler. Bu nedenle her ben medyumum diyene inanmamak gerekir. Size emek ve zaman ve hatta para kaybettirebilecek bu tür yollardan uzak durmak en iyisidir. Kendi alanında medyum tecrübe sahibi midir? Daha önce bu alanda tutan büyüleri var mıdır? Adresi telefonu hizmete sürekli açık mıdır gibi sorular sizi doğru medyuma götürebilir.
Medyum hoca bu alanda uzun seneler vefk muska ve fal bakımları alanlarında hizmet veren referansları güçlü medyumlardan biridir. Büyü etkisi ne kadar zaman alır ya da büyü etkisi nasıl olur sorularını merak eden siz değerli okurlara şöyle bir cevap verilebilir. Büyü etkisi manevi plan dediğimiz ve asıl fiziksel dünyayı yöneten gizli planlarda görülmektedir. Büyü etkisi gözle görülmez, ancak etkileri hissedilir, şöyle ki; kişinin düşünceleri ve duyguları yön değiştirir. Bu değişim kötü yönde ise kara büyü var denir, iyi yönde ise bu değişim ak büyü etkisi olarak kabul edilir.
http://www.medyumhaberler.com