banner61

Selendi’ye 9 milyon liralık yatırım

banner62

Manisa'nın Selendi İlçesinde Yapılması Planlanan Cirit Sahası, Yüzme Havuzu İle 3 Halı Saha İçin 9 Milyon Liralık Ödenek Gençlik Ve Spor Bakanlığı Tarafından Onaylandı.

Selendi’ye 9 milyon liralık yatırım
banner63

Manisa’nın Selendi ilçesinde yapılması planlanan cirit sahası, yüzme havuzu ile 3 halı saha için 9 milyon liralık ödenek Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından onaylandı.

banner74
Manisa’nın Selendi ilçesinde gençlerin spor aktivitelerine yönelmeleri ve kötü alışkanlıklardan kurtulmaları amacıyla başlatılan girişimler sonuç verdi. AK Parti Selendi İlçe Başkanı Şeref Kaçar ve Selendi Kaymakamı Can Atak konuyla ilgili Ankara’ya giderek Gençlik ve Spor Bakanlığı ile temaslarda bulundu. AK Partili Kaçar ve Kaymakam Atak, AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen ile birlikte Selendi için hazırlanan projeleri Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’na anlattı. Olumlu geçen görüşmeler sonrası ilçenin ihtiyacı olan cirit sahası, yüzme havuzu ve 3 adet halı saha olmak üzere toplam maliyeti 9 milyon liraya varan yatırım projesi Bakan Kasapoğlu’nun talimatıyla onaylandı.

Yatırımların önümüzdeki günlerde başlaması planlanıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner78

banner50

banner52

banner46

banner77

banner49

banner51

banner45