banner61

İtfaiyeden hastanede yangın eğitimi

banner62

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesinde Yangın Ve Bina Tahliye Tatbikatı Gerçekleştirdi. Temel Yangın Eğitimi İle Başlayan Tatbikatta Olası Yangın Halinde Yapılması Gerekenler Hakkında Bilgiler Verildi.

İtfaiyeden hastanede yangın eğitimi
banner63

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesinde yangın ve bina tahliye tatbikatı gerçekleştirdi. Temel yangın eğitimi ile başlayan tatbikatta olası yangın halinde yapılması gerekenler hakkında bilgiler verildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı yaşanılabilecek olaylara karşı tatbikatlarını sürdürüyor. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde tatbikat gerçekleştiren Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, Merkez Efendi Devlet Hastanesinde temel yangın eğitimi ve acil durumlarda bina tahliye tatbikatı gerçekleştirdi. Temel yangın eğitiminde olası yangın halinde yapılması gerekenler hakkında bilgiler verilirken, olası yangın durumunda da yangın söndürme tüpünün kullanımı, olay yerinden tahliye durumunda neler yapılması gerektiği anlatıldı. Bina tahliye tatbikatının da gerçekleştirildiği tatbikatta, son olarak Merkez Efendi Devlet Hastanesi personellerine olası yangın durumunda ilk müdahalenin nasıl yapılacağı uygulamalı olarak gösterildi. Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Gürhan İnal’ın da yerinde takip ettiği tatbikat başarıyla gerçekleştirildi. İtfaiye Daire Başkanlığı olarak çeşitli durumlara karşı tatbikatlar yaparak hazırlıklı bulunduklarını dile getiren Daire Başkanı Gürhan İnal, olası olaylara karşı yaptıkları tatbikat çalışmaları ile vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için canla başla çalıştıklarını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner78

banner50

banner52

banner46

banner77

banner47

banner49

banner51

banner45